Registrikaart · Äriregistri kanne 11607053
Cardiomar OÜ
- Registrikood11607053
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254509 €
- KMKR numberEE101325736
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cardiomar OÜ
- Registrikood
- 11607053
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.03.2009
- KMKR number
- EE101325736
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Saagi tn 4b
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mari Reimand | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mari Reimand | Juhatuse liige | 06.03.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mari Reimand | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4509 € | +1,7 | |
| Müügitulu muutus | 9345 € → 4509 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256233715
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
| 35123 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | |
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 4226 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 4226 € |
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 169 € |
| 2025 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 114 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 9112 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 167 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 66,00 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 24 883 € |
| 2023 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 794 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 255 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 149 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 5956 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 3372 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 270 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 2922 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 132 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 9123 € |
| 2020 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 3147 € |
| 2019 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 16 334 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 3596 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 4226 € ehk 94 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Läti | 4226 € |
| Eesti | 283 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4509 € | 9345 € | 26 081 € | 9598 € | 3054 € | 12 359 € | 19 930 € |
| Ärikasum | −8996 € | −8632 € | 13 823 € | 738 € | −7821 € | −15 126 € | 638 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −13 006 € | −12 642 € | 564 € | 738 € | −7821 € | −15 180 € | 473 € |
| Aruandeaasta kasum | −13 006 € | −12 642 € | 564 € | 738 € | −7821 € | −15 180 € | 473 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 7675 € | 7430 € | 6634 € | 4978 € | 3924 € | 1366 € | 999 € |
| Varad kokku | 208 679 € | 217 082 € | 228 629 € | 216 651 € | 199 975 € | 206 669 € | 221 670 € |
| sh käibevarad | 59 103 € | 59 831 € | 58 948 € | 52 163 € | 39 849 € | 60 797 € | 60 932 € |
| sh põhivarad | 149 576 € | 157 251 € | 169 681 € | 164 488 € | 160 126 € | 145 872 € | 160 738 € |
| sh raha | 30 895 € | 32 344 € | 12 870 € | 15 642 € | 15 145 € | 38 866 € | 41 409 € |
| Omakapital | 119 551 € | 132 556 € | 145 198 € | 144 634 € | 143 896 € | 151 717 € | 166 897 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 129 745 € | 142 386 € | 141 822 € | 141 084 € | 148 905 € | 164 085 € | 163 612 € |
| Lühiajalised kohustised | 89 128 € | 84 526 € | 83 431 € | 72 017 € | 56 079 € | 54 952 € | 54 773 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −1321 € | −1202 € | 20 457 € | 5716 € | −3897 € | −13 760 € | 1637 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 25.06.2025 | 11.06.2024 | 21.06.2023 | 09.06.2022 | 06.06.2021 | 30.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,3 % | 61,1 % | 63,5 % | 66,8 % | 72,0 % | 73,4 % | 75,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −288,4 % | −135,3 % | 2,2 % | 7,7 % | −256,1 % | −122,8 % | 2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.