Registrikaart · Äriregistri kanne 11607351
Oktoober osaühing
- Registrikood11607351
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025420 131 €
- KMKR numberEE101303428
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Oktoober osaühing
- Registrikood
- 11607351
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.03.2009
- KMKR number
- EE101303428
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Läätsa küla, Metsaveere
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 420 131 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 364 307 € → 420 131 € | +4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55202 | Puhkemajad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhkemajad teenis ettevõte 2025. aastal 420 131 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 420 131 € |
| 2024 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 364 307 € |
| 2023 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 175 776 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 136 203 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 14 197 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 92 568 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 12 001 € |
| 2020 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 16 000 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 38 640 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 420 131 € | 364 307 € | 175 776 € | 150 400 € | 104 569 € | 16 000 € | 38 640 € |
| Ärikasum enne makse | 100 525 € | 139 455 € | 118 854 € | 147 080 € | 39 491 € | 5018 € | 21 561 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 525 € | 139 455 € | 118 854 € | 147 080 € | 39 491 € | 5018 € | 21 561 € |
| Tööjõukulud | 12 833 € | 14 274 € | 14 476 € | 11 736 € | 10 479 € | 867 € | 5615 € |
| Varad kokku | 2 949 867 € | 2 401 493 € | 2 189 734 € | 1 777 338 € | 1 150 829 € | 819 930 € | 215 512 € |
| sh käibevarad | 129 472 € | 72 038 € | 88 016 € | 64 612 € | 43 718 € | 20 059 € | 7366 € |
| sh raha | 102 283 € | 56 701 € | 52 627 € | 22 715 € | 9613 € | 18 231 € | 5034 € |
| Omakapital | 724 133 € | 623 608 € | 414 153 € | 295 298 € | 148 219 € | 108 727 € | 67 429 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3089 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 131 468 € | 62 639 € | 97 033 € | 228 330 € | 24 002 € | 22 725 € | 3399 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 094 266 € | 1 715 246 € | 1 678 548 € | 1 253 710 € | 978 608 € | 688 478 € | 144 684 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,5 % | 26,0 % | 18,9 % | 16,6 % | 12,9 % | 13,3 % | 31,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,9 % | 38,3 % | 67,6 % | 97,8 % | 37,8 % | 31,4 % | 55,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.