Registrikaart · Äriregistri kanne 11608791
Pindi Grupp OÜ
- Registrikood11608791
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202412
- Müügitulu 2024775 309 €
- KMKR numberEE101383480
- Sellel aadressil on registreeritud 69 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pindi Grupp OÜ
- Registrikood
- 11608791
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.03.2009
- KMKR number
- EE101383480
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 92 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 775 309 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 506 538 € → 775 309 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726103901
- Telefon+3726103900
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70101 | Peakontorite tegevus | Põhitegevusala |
| 69109 | Muud juriidilised toimingud | |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | |
| 77401 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peakontorite tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 329 162 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Peakontorite tegevus EMTAK 2025 | 329 162 € |
| 2024 | Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine EMTAK 2025 | 293 915 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 95 916 € |
| 2024 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 56 316 € |
| 2023 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 342 006 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 108 360 € |
| 2023 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 56 172 € |
| 2022 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 342 862 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 102 276 € |
| 2022 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 56 340 € |
| 2021 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 324 774 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 92 213 € |
| 2021 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 49 938 € |
| 2020 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 274 205 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 90 003 € |
| 2020 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 47 006 € |
| 2019 | Peakontorite tegevus EMTAK 2008 | 241 073 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 92 040 € |
| 2019 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 46 020 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 12 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 90 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 775 309 € | 506 538 € | 501 478 € | 466 925 € | 411 214 € | 379 133 € |
| Ärikasum enne makse | −115 094 € | 83 569 € | −140 309 € | −43 514 € | 107 512 € | 16 150 € |
| Aruandeaasta kasum | −115 211 € | 83 569 € | −152 809 € | −43 514 € | 107 512 € | 16 150 € |
| Varad kokku | 581 434 € | 236 531 € | 278 725 € | 490 512 € | 647 543 € | 573 642 € |
| sh käibevarad | 41 153 € | 71 240 € | 40 926 € | 56 875 € | 389 875 € | 293 909 € |
| sh raha | 10,00 € | 19 202 € | 134 € | 12,00 € | 96,00 € | 2229 € |
| Omakapital | 365 795 € | 158 027 € | 174 458 € | 377 267 € | 455 781 € | 348 269 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6000 € | 6000 € | 6000 € | 6000 € | 6000 € | 6000 € |
| Lühiajalised kohustised | 215 639 € | 78 504 € | 104 267 € | 113 245 € | 191 762 € | 225 373 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 10 | 12 | 11 | 10 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,9 % | 66,8 % | 62,6 % | 76,9 % | 70,4 % | 60,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −14,9 % | 16,5 % | −30,5 % | −9,3 % | 26,1 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.