Registrikaart · Äriregistri kanne 11612137
NB Quality Group OÜ
- Registrikood11612137
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 20252 612 120 €
- KMKR numberEE101285478
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NB Quality Group OÜ
- Registrikood
- 11612137
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.03.2009
- KMKR number
- EE101285478
- Osa- või aktsiakapital
- 15 330 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Sinilille tee 1
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: JNG INVESTMENTS OÜ | 50 % · 7665 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Silver Kütt | 27,5 % · 4216 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Urmo Aava | 22,5 % · 3449 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Silver Kütt | Juhatuse liige | 11.09.2015 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 21.06.2018 |
| Kait Liinev | Juhatuse liige | 13.08.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Silver Kütt | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 2 612 120 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 560 821 € → 2 612 120 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 612 120 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 612 120 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 560 821 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 607 353 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 082 561 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 822 635 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 785 136 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 646 412 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 18 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 612 120 € | 2 560 821 € | 2 607 353 € | 2 082 561 € | 1 822 635 € | 1 785 136 € | 1 646 412 € |
| Ärikasum | 85 655 € | 75 691 € | 64 949 € | 47 988 € | 150 415 € | 131 004 € | 643 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 53 409 € | 34 438 € | 33 005 € | 36 930 € | 142 058 € | 122 580 € | −4048 € |
| Aruandeaasta kasum | 53 409 € | 34 438 € | 33 005 € | 36 930 € | 142 058 € | 122 580 € | −4048 € |
| Tööjõukulud | 684 783 € | 631 853 € | 649 126 € | 511 377 € | 413 228 € | 431 124 € | 441 938 € |
| Põhivarade kulum | 17 505 € | 14 316 € | 10 188 € | 9372 € | 11 492 € | 12 060 € | 10 223 € |
| Varad kokku | 1 628 172 € | 1 540 960 € | 1 503 481 € | 1 467 316 € | 1 099 179 € | 1 034 011 € | 1 018 996 € |
| sh käibevarad | 1 431 370 € | 1 412 712 € | 1 417 784 € | 1 426 182 € | 1 054 553 € | 977 893 € | 960 560 € |
| sh põhivarad | 196 802 € | 128 248 € | 85 697 € | 41 134 € | 44 626 € | 56 118 € | 58 436 € |
| sh raha | 5907 € | 7851 € | 13 615 € | 12 328 € | 20 784 € | 13 857 € | 14 376 € |
| Omakapital | 727 562 € | 674 153 € | 639 715 € | 606 710 € | 569 780 € | 427 722 € | 305 142 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 330 € | 15 330 € | 15 330 € | 15 330 € | 15 330 € | 15 330 € | 15 330 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 657 289 € | 622 851 € | 589 846 € | 552 916 € | 410 858 € | 288 278 € | 292 326 € |
| Lühiajalised kohustised | 883 886 € | 841 631 € | 846 142 € | 860 606 € | 529 399 € | 606 289 € | 713 854 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 724 € | 25 176 € | 17 624 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 17 | 18 | 17 | 15 | 18 | 18 |
| Ärikasum enne kulumit | 103 160 € | 90 007 € | 75 137 € | 57 360 € | 161 907 € | 143 064 € | 10 866 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 16.11.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,7 % | 43,7 % | 42,5 % | 41,3 % | 51,8 % | 41,4 % | 29,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 1,3 % | 1,3 % | 1,8 % | 7,8 % | 6,9 % | −0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.