Registrikaart · Äriregistri kanne 11620881
AS Shnelli Ärimaja
- Registrikood11620881
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 936 990 €
- KMKR numberEE101285559
- Sellel aadressil on registreeritud 67 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AS Shnelli Ärimaja
- Registrikood
- 11620881
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.03.2009
- KMKR number
- EE101285559
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 936 990 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 988 838 € → 1 936 990 € | -0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726272027
- Telefon+3726671560
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 936 990 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1 936 990 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1 988 838 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 916 271 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 948 130 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 649 998 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1 351 044 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 965 519 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 936 990 € | 1 988 838 € | 1 916 271 € | 1 948 130 € | 1 649 998 € | 1 351 044 € | 965 519 € |
| Ärikasum enne makse | 1 523 273 € | 1 604 660 € | 811 521 € | 2 299 304 € | 1 584 434 € | 1 324 218 € | 917 754 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 523 273 € | 1 604 660 € | 811 521 € | 2 299 304 € | 1 584 434 € | 1 324 218 € | 917 754 € |
| Tööjõukulud | 11 846 € | 14 683 € | 10 640 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 24 782 913 € | 23 765 417 € | 22 700 001 € | 22 350 772 € | 24 967 482 € | 23 862 032 € | 23 524 797 € |
| sh käibevarad | 1 252 913 € | 885 359 € | 629 254 € | 369 336 € | 655 007 € | 431 363 € | 306 412 € |
| sh raha | 1 043 828 € | 681 326 € | 406 309 € | 175 564 € | 10 905 € | 1132 € | 1736 € |
| Omakapital | 15 509 727 € | 13 986 454 € | 12 381 794 € | 11 570 273 € | 13 729 662 € | 12 145 228 € | 10 821 010 € |
| Lühiajalised kohustised | 9 273 186 € | 9 734 236 € | 668 670 € | 624 777 € | 708 809 € | 637 218 € | 1 003 565 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 44 727 € | 9 649 537 € | 10 155 722 € | 10 529 011 € | 11 079 586 € | 11 700 222 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,6 % | 58,9 % | 54,5 % | 51,8 % | 55,0 % | 50,9 % | 46,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 78,6 % | 80,7 % | 42,3 % | 118,0 % | 96,0 % | 98,0 % | 95,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.