Messier OÜ
- Registrikood11623313
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025161 298 €
- KMKR numberEE101372970
Üldandmed
- Ärinimi
- Messier OÜ
- Registrikood
- 11623313
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.04.2009
- KMKR number
- EE101372970
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Krillimäe tee 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 161 298 € | +16 |
| Müügitulu muutus | 186 230 € → 161 298 € | -4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725025127
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 62202 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 83 719 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 83 719 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 42 759 € |
| 2025 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 34 820 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 152 750 € |
| 2024 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 33 480 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 61 030 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 25 400 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 159 452 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 25 180 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 158 533 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 18 920 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 236 060 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 13 500 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 123 245 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 11 760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 161 304 € | 186 230 € | 86 430 € | 184 632 € | 177 453 € | 251 731 € | 135 070 € |
| Ärikasum enne makse | 29 606 € | 11 054 € | 6761 € | 29 103 € | 12 386 € | 13 550 € | 5099 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 606 € | 11 054 € | 6761 € | 29 103 € | 12 386 € | 13 550 € | 5099 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4683 € |
| Varad kokku | 117 369 € | 87 524 € | 74 592 € | 97 225 € | 76 870 € | 44 420 € | 13 963 € |
| sh käibevarad | 117 369 € | 87 524 € | 74 592 € | 97 225 € | 76 870 € | 44 420 € | 13 963 € |
| sh raha | 58 009 € | 28 635 € | 22 942 € | 8260 € | 6965 € | 20 860 € | — |
| Omakapital | 114 384 € | 84 778 € | 73 724 € | 66 963 € | 37 860 € | 25 474 € | 11 923 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2985 € | 2746 € | 868 € | 30 262 € | 39 010 € | 18 946 € | 2040 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 96,9 % | 98,8 % | 68,9 % | 49,3 % | 57,3 % | 85,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,4 % | 5,9 % | 7,8 % | 15,8 % | 7,0 % | 5,4 % | 3,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.