BRO Group Baltic OÜ
- Registrikood11629818
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202427 747 €
- KMKR numberEE101389303
Üldandmed
- Ärinimi
- BRO Group Baltic OÜ
- Registrikood
- 11629818
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.04.2009
- KMKR number
- EE101389303
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 62a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 27 747 € | +8,9 |
| Müügitulu muutus | 37 126 € → 27 747 € | -7,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255668883
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
| 6310 | Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 23 813 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 23 813 € |
| 2024 | Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus EMTAK 2025 | 3934 € |
| 2023 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 17 726 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 11 400 € |
| 2023 | Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus EMTAK 2025 | 8000 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 15 614 € |
| 2022 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 5800 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 19 328 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 6572 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 95,00 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 20 162 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 14 689 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 6878 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 1390 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 24 752 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 20 747 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 5533 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 2475 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 747 € | 37 126 € | 27 414 € | 26 135 € | 43 119 € | 53 508 € |
| Ärikasum enne makse | 5685 € | 6236 € | 6817 € | 3512 € | 6688 € | 6021 € |
| Aruandeaasta kasum | 5685 € | 6236 € | 6817 € | 3512 € | 6688 € | 6021 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7979 € | 10 153 € |
| Varad kokku | 46 026 € | 40 285 € | 34 043 € | 27 226 € | 23 807 € | 18 626 € |
| sh käibevarad | 24 682 € | 28 673 € | 31 413 € | 23 959 € | 19 051 € | 14 516 € |
| sh raha | 24 676 € | 27 388 € | 29 030 € | 23 140 € | 17 185 € | 13 673 € |
| Omakapital | 45 963 € | 40 279 € | 34 043 € | 27 226 € | 23 714 € | 17 027 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 63,00 € | 6,00 € | — | 0,00 € | 93,00 € | 1599 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,6 % | 91,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,5 % | 16,8 % | 24,9 % | 13,4 % | 15,5 % | 11,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.