OÜ Seto Rügä
- Registrikood11631867
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20221000 €
- KMKR numberEE101297589
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Seto Rügä
- Registrikood
- 11631867
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.2009
- KMKR number
- EE101297589
- Aadress
- Võru maakond, Setomaa vald, Hilläkeste küla, Suleva
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1000 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 12 110 € → 1000 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725176310
- Mobiil +37256676956
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01631 | Saagikoristusjärgsed tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Saagikoristusjärgsed tegevused teenis ettevõte 2022. aastal 1000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2021 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 6180 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 5930 € |
| 2020 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 21 205 € |
| 2019 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008 | 20 216 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1000 € | 12 110 € | 21 205 € | 20 216 € |
| Ärikasum enne makse | −2650 € | −5969 € | −7413 € | −14 608 € | −11 287 € | −3643 € | −5660 € |
| Aruandeaasta kasum | −2650 € | −5969 € | −7413 € | −14 608 € | −11 287 € | −3643 € | −5660 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 10 597 € | 9634 € | 9377 € | 8800 € |
| Varad kokku | 2378 € | 5026 € | 10 995 € | 18 672 € | 33 828 € | 52 058 € | 58 434 € |
| sh käibevarad | 546 € | 1197 € | 1844 € | 2610 € | 15 462 € | 37 108 € | 33 921 € |
| sh raha | 546 € | 1197 € | 1844 € | 2290 € | 1724 € | 21 788 € | 18 601 € |
| Omakapital | 2378 € | 5026 € | 10 995 € | 18 408 € | 33 016 € | 44 303 € | 47 948 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 264 € | 812 € | 7755 € | 10 486 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 98,6 % | 97,6 % | 85,1 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | -1460,8 % | -93,2 % | -17,2 % | -28,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.