OÜ Ambrus
- Registrikood11632252
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202518 781 €
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Ambrus
- Registrikood
- 11632252
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.04.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Mõisavahe tn 55-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 18 781 € | +7,4 |
| Müügitulu muutus | 20 169 € → 18 781 € | -2,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725299696
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 18 781 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 18 781 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 20 169 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 21 289 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 17 779 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 17 997 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 17 588 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 22 829 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 781 € | 20 169 € | 21 289 € | 17 779 € | 17 997 € | 17 588 € | 22 829 € |
| Ärikasum enne makse | 21,00 € | −1593 € | 1907 € | 410 € | −517 € | 126 € | 78,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 21,00 € | −1593 € | 1907 € | 410 € | −517 € | 126 € | 78,00 € |
| Tööjõukulud | 14 772 € | 19 267 € | 16 056 € | 14 450 € | 16 083 € | 19 590 € | 22 746 € |
| Varad kokku | 5035 € | 5416 € | 6858 € | 4730 € | 3793 € | 5314 € | 5587 € |
| sh käibevarad | 5035 € | 5416 € | 6858 € | 4730 € | 3793 € | 5314 € | 5587 € |
| sh raha | 4304 € | 4316 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 3151 € | 3130 € | 4722 € | 2816 € | 2405 € | 2922 € | 2796 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1884 € | 2286 € | 2136 € | 1914 € | 1388 € | 2392 € | 2791 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,6 % | 57,8 % | 68,9 % | 59,5 % | 63,4 % | 55,0 % | 50,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -7,9 % | 9,0 % | 2,3 % | -2,9 % | 0,7 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.