Registrikaart · Äriregistri kanne 11636267
Truckmaint OÜ
- Registrikood11636267
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202520
- Müügitulu 20255 832 650 €
- KMKR numberEE101297880
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Truckmaint OÜ
- Registrikood
- 11636267
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.04.2009
- KMKR number
- EE101297880
- Osa- või aktsiakapital
- 2580 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Jaama tn 12
- Aadress kehtib alates
- 07.09.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rainer Hanschmidt | 60 % · 1548 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Avo Lengert | 40 % · 1032 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rainer Hanschmidt | Juhatuse liige | 16.03.2015 |
| Avo Lengert | Juhatuse liige | 20.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rainer Hanschmidt | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Avo Lengert | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 20 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 5 832 650 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 6 878 709 € → 5 832 650 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725251108
- Veebilehttruckmaint.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 46711 | Mootorsõidukite hulgimüük | |
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 2 068 680 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 2 068 680 € |
| 2025 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 1 959 533 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 288 060 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 516 377 € |
| 2024 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 2 695 440 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 2 158 455 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 503 670 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 521 144 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 2 457 602 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 199 484 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 567 700 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 267 725 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 070 559 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 710 173 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 927 293 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 538 008 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 395 127 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 864 905 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 635 964 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 482 532 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 051 676 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 580 375 € |
| 2020 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 444 240 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 405 074 € |
| 2019 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 1 286 231 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1 254 254 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 056 078 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 386 159 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 789 615 € ehk 14 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5 043 035 € |
| Leedu | 386 194 € |
| Läti | 351 956 € |
| Poola | 33 960 € |
| Soome | 10 205 € |
| Austria | 7000 € |
| Itaalia | 300 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 20 |
| 2024 | 18 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 18 |
| 2021 | 18 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 15 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 832 650 € | 6 878 709 € | 5 492 511 € | 5 246 033 € | 4 378 528 € | 3 481 365 € | 3 982 722 € |
| Ärikasum | 933 945 € | 978 546 € | 1 383 526 € | 1 287 097 € | 1 171 908 € | 732 980 € | 667 798 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 879 037 € | 905 636 € | 1 296 199 € | 1 261 617 € | 1 162 667 € | 724 852 € | 652 253 € |
| Aruandeaasta kasum | 867 755 € | 883 589 € | 1 298 894 € | 1 232 484 € | 1 162 667 € | 716 184 € | 640 381 € |
| Tööjõukulud | 682 036 € | 624 350 € | 592 400 € | 561 162 € | 455 012 € | 383 257 € | 367 068 € |
| Põhivarade kulum | 965 083 € | 848 235 € | 766 227 € | 602 223 € | 450 459 € | 564 409 € | 521 768 € |
| Varad kokku | 9 616 893 € | 9 017 754 € | 8 282 183 € | 7 149 002 € | 5 007 347 € | 3 647 105 € | 2 947 154 € |
| sh käibevarad | 2 631 438 € | 2 603 794 € | 2 452 895 € | 2 061 701 € | 1 607 570 € | 1 369 803 € | 1 114 554 € |
| sh põhivarad | 6 985 455 € | 6 413 960 € | 5 829 288 € | 5 087 301 € | 3 399 777 € | 2 277 302 € | 1 832 600 € |
| sh raha | 12 775 € | 363 792 € | 611 370 € | 278 257 € | 105 858 € | 502 554 € | 301 118 € |
| Omakapital | 7 845 470 € | 7 017 715 € | 6 237 091 € | 4 938 197 € | 3 832 814 € | 2 670 147 € | 1 995 843 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2580 € | 2580 € | 2580 € | 2580 € | 2580 € | 2580 € | 2580 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6 975 135 € | 6 131 546 € | 4 935 617 € | 3 703 133 € | 2 667 567 € | 1 951 125 € | 1 352 624 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 220 129 € | 1 219 550 € | 1 096 768 € | 906 397 € | 764 767 € | 733 196 € | 639 454 € |
| Pikaajalised kohustised | 551 294 € | 780 489 € | 948 324 € | 1 304 408 € | 409 766 € | 243 762 € | 311 857 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 20 | 18 | 18 | 18 | 18 | 15 | 15 |
| Ärikasum enne kulumit | 1 899 028 € | 1 826 781 € | 2 149 753 € | 1 889 320 € | 1 622 367 € | 1 297 389 € | 1 189 566 € |
| Aruanne esitatud | 08.05.2026 | 22.05.2025 | 23.05.2024 | 29.03.2023 | 20.05.2022 | 22.02.2021 | 30.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,6 % | 77,8 % | 75,3 % | 69,1 % | 76,5 % | 73,2 % | 67,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,9 % | 12,8 % | 23,6 % | 23,5 % | 26,6 % | 20,6 % | 16,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.