Registrikaart · Äriregistri kanne 11637189
PUIDUSPETSID OÜ
- Registrikood11637189
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202592 621 €
- KMKR numberEE101896715
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PUIDUSPETSID OÜ
- Registrikood
- 11637189
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.04.2009
- KMKR number
- EE101896715
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Olevi tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 92 621 € | +13,7 | |
| Müügitulu muutus | 94 924 € → 92 621 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725511309
- Veebilehtpuiduspetsid.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 92 621 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 92 621 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 94 924 € |
| 2023 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 82 500 € |
| 2022 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 90 035 € |
| 2021 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 58 296 € |
| 2020 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 205 274 € |
| 2019 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2008 | 122 797 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 621 € | 94 924 € | 82 500 € | 90 035 € | 58 296 € | 205 274 € | 122 797 € |
| Ärikasum enne makse | −33 386 € | −7288 € | 759 € | −8269 € | −14 673 € | 27 238 € | 7255 € |
| Aruandeaasta kasum | −33 386 € | −7288 € | 759 € | −8269 € | −14 673 € | 27 238 € | 7255 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 122 € | — | 0,00 € | 11 908 € | 6562 € |
| Varad kokku | 437 964 € | 148 017 € | 257 451 € | 149 127 € | 117 439 € | 135 483 € | 84 223 € |
| sh käibevarad | 229 410 € | 59 286 € | 11 067 € | 70 965 € | 91 307 € | 96 492 € | 60 829 € |
| sh raha | 35 656 € | 24 861 € | 1913 € | 10 623 € | 20 936 € | 37 497 € | 60 829 € |
| Omakapital | 95 806 € | 59 130 € | 66 418 € | 65 821 € | 74 369 € | 89 042 € | 61 804 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 212 603 € | 25 991 € | 102 973 € | 66 424 € | 26 188 € | 21 932 € | 10 858 € |
| Pikaajalised kohustised | 129 555 € | 62 896 € | 88 060 € | 16 882 € | 16 882 € | 24 509 € | 11 561 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,9 % | 39,9 % | 25,8 % | 44,1 % | 63,3 % | 65,7 % | 73,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -36,0 % | -7,7 % | 0,9 % | -9,2 % | -25,2 % | 13,3 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.