Registrikaart · Äriregistri kanne 11643333
Mäffy OÜ
- Registrikood11643333
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025757 115 €
- KMKR numberEE101513991
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mäffy OÜ
- Registrikood
- 11643333
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.2009
- KMKR number
- EE101513991
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Muhu vald, Kuivastu küla, Laane
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ivo Puhkan | 100 % · 2684 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Puhkan | Juhatuse liige | 17.05.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Puhkan | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 757 115 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 640 604 € → 757 115 € | +5,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37254005900
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 757 115 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 757 115 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 640 604 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 856 257 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 421 837 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 303 583 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 634 034 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 655 732 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 09.09.2024 — 05.08.2030 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.08.2020 — 05.08.2030 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 22.02.2026 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 757 115 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 757 115 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 757 115 € | 640 604 € | 856 257 € | 421 837 € | 303 583 € | 634 034 € | 655 732 € |
| Ärikasum | 76 687 € | −62 025 € | 64 937 € | 15 041 € | −122 782 € | −8360 € | −22 681 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 66 103 € | −71 791 € | 58 879 € | 12 696 € | −123 397 € | −9156 € | −24 791 € |
| Aruandeaasta kasum | 66 103 € | −71 791 € | 58 879 € | 12 696 € | −123 397 € | −9156 € | −24 791 € |
| Tööjõukulud | 162 603 € | 171 257 € | 152 473 € | 99 082 € | 90 426 € | 144 967 € | 140 265 € |
| Põhivarade kulum | 40 740 € | 31 698 € | 10 825 € | 4051 € | 0,00 € | 20 850 € | 21 202 € |
| Varad kokku | 321 377 € | 221 164 € | 304 894 € | 112 851 € | 149 974 € | 322 786 € | 261 792 € |
| sh käibevarad | 137 232 € | 43 194 € | 228 876 € | 50 008 € | 20 601 € | 152 913 € | 122 570 € |
| sh põhivarad | 184 145 € | 177 970 € | 76 018 € | 62 843 € | 129 373 € | 169 873 € | 139 222 € |
| sh raha | 101 814 € | 3296 € | 189 206 € | 8417 € | 7388 € | 24 117 € | 47 470 € |
| Omakapital | 123 894 € | 57 791 € | 129 581 € | 70 703 € | 12 446 € | 135 843 € | 144 999 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5107 € | 76 898 € | 18 018 € | 5323 € | 133 159 € | 142 315 € | 167 106 € |
| Lühiajalised kohustised | 108 795 € | 95 230 € | 175 313 € | 36 308 € | 125 508 € | 164 108 € | 85 633 € |
| Pikaajalised kohustised | 88 688 € | 68 143 € | 0,00 € | 5840 € | 12 020 € | 22 835 € | 31 160 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 | 7 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 117 427 € | −30 327 € | 75 762 € | 19 092 € | −122 782 € | 12 490 € | −1479 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 17.06.2025 | 24.01.2024 | 06.06.2023 | 27.06.2022 | 22.06.2021 | 18.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,6 % | 26,1 % | 42,5 % | 62,7 % | 8,3 % | 42,1 % | 55,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,7 % | −11,2 % | 6,9 % | 3,0 % | −40,6 % | −1,4 % | −3,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.