Registrikaart · Äriregistri kanne 11644077
iTSF OÜ
- Registrikood11644077
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025115 576 €
- KMKR numberEE101460837
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- iTSF OÜ
- Registrikood
- 11644077
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2009
- KMKR number
- EE101460837
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Randla tn 23-44
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 115 576 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 152 530 € → 115 576 € | -7,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725514204
- Veebilehtitsf.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 115 576 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 115 576 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 152 530 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 160 350 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 201 090 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 146 635 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 112 040 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 115 420 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 576 € | 152 530 € | 160 350 € | 201 090 € | 146 635 € | 112 040 € | 115 420 € |
| Ärikasum enne makse | 9702 € | 8480 € | 57 466 € | 16 656 € | 81 335 € | 42 795 € | 91 985 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 469 € | 3200 € | 35 867 € | 11 939 € | 81 335 € | 42 795 € | 91 689 € |
| Varad kokku | 381 798 € | 466 792 € | 602 825 € | 653 891 € | 664 309 € | 583 042 € | 540 178 € |
| sh käibevarad | 184 620 € | 228 414 € | 323 247 € | 333 113 € | 362 429 € | 314 002 € | 241 578 € |
| sh raha | 60 579 € | 95 592 € | 176 575 € | 187 937 € | 225 653 € | 184 138 € | 99 066 € |
| Omakapital | 381 038 € | 465 588 € | 600 824 € | 652 078 € | 662 519 € | 581 184 € | 538 390 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 760 € | 1204 € | 2001 € | 1813 € | 1790 € | 1858 € | 1788 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -27,2 % | 2,1 % | 22,4 % | 5,9 % | 55,5 % | 38,2 % | 79,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.