Turundusinfo

OÜ Metsavaru

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11645823
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202514 352 €
  • KMKR numberEE101394864

Üldandmed

Ärinimi
OÜ Metsavaru
Registrikood
11645823
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.05.2009
KMKR number
EE101394864
Aadress
Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Vaikla küla, Pähkli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu14 352 €+6,3
Müügitulu muutus19 801 € → 14 352 €-8,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 27 689 €27 689 €2020: 12 406 €2021: 20 330 €2022: 15 726 €2023: 14 748 €2024: 19 801 €2025: 14 352 €14 352 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 14 352 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202514 352 €
2024Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 202519 801 €
2023Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200814 748 €
2022Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200815 726 €
2021Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200820 330 €
2020Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200812 406 €
2019Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 200827 689 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2009: 02010: 02011: 112012: 12013: 12014: 12015: 12016: 12017: 12018: 12019: 12020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1120092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu14 352 €19 801 €14 748 €15 726 €20 330 €12 406 €27 689 €
Ärikasum enne makse−1751 €−5936 €−2533 €−1923 €−2648 €−3461 €2863 €
Aruandeaasta kasum−1751 €−5936 €−2533 €−1923 €−2648 €−3461 €2863 €
Tööjõukulud6653 €6653 €6653 €6666 €6666 €6733 €7133 €
Varad kokku25 272 €26 990 €33 492 €35 424 €37 387 €40 092 €48 415 €
sh käibevarad5713 €4569 €7755 €6371 €5017 €4406 €9413 €
sh raha5655 €4431 €
Omakapital24 660 €26 411 €32 347 €34 880 €36 803 €39 451 €42 912 €
sh osa- või aktsiakapital2685 €2685 €2685 €2685 €2685 €2685 €2685 €
Lühiajalised kohustised612 €579 €1145 €544 €584 €641 €5503 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest97,6 %97,9 %96,6 %98,5 %98,4 %98,4 %88,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-12,2 %-30,0 %-17,2 %-12,2 %-13,0 %-27,9 %10,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang