Registrikaart · Äriregistri kanne 11646449
Pure Play Company OÜ
- Registrikood11646449
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256900 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pure Play Company OÜ
- Registrikood
- 11646449
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.05.2009
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kuldnoka tn 7-89
- Aadress kehtib alates
- 26.05.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Georg Lanberg | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kaie Vain | 50 % · 1278 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Hindrek Vain | 50 % · 1278 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marek Rakmann | Juhatuse liige | 09.03.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Georg Lanberg | otsene osalus | 28.09.2018 |
| Hindrek Vain | otsene osalus | 28.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6900 € | +3,4 | |
| Müügitulu muutus | 9600 € → 6900 € | -8,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256229371
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 6900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 6900 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 9600 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 32 000 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 895 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3348 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 26 601 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 833 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 6900 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6900 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6900 € | 9600 € | 32 000 € | 23 895 € | 3348 € | 26 601 € | 833 € |
| Ärikasum | −303 € | −10 524 € | 7723 € | 2458 € | −1139 € | 22 302 € | −7151 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 547 € | −8974 € | 7723 € | 3112 € | −1139 € | 29 489 € | 550 € |
| Aruandeaasta kasum | 547 € | −8974 € | 7723 € | 3112 € | −1139 € | 29 489 € | 550 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 17 470 € | 14 062 € | 11 812 € | 9723 € | 2320 € | 3473 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1239 € | 0,00 € | 1379 € |
| Varad kokku | 255 305 € | 227 820 € | 238 817 € | 241 237 € | 241 155 € | 241 026 € | 235 317 € |
| sh käibevarad | 224 845 € | 197 360 € | 198 357 € | 185 777 € | 185 695 € | 184 326 € | 232 817 € |
| sh põhivarad | 30 460 € | 30 460 € | 40 460 € | 55 460 € | 55 460 € | 56 700 € | 2500 € |
| sh raha | 62 102 € | 33 017 € | 31 514 € | 28 434 € | 31 006 € | 23 592 € | 30 019 € |
| Omakapital | 33 839 € | 33 292 € | 42 266 € | 34 543 € | 31 431 € | 32 570 € | 3081 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 30 736 € | 39 710 € | 31 987 € | 28 875 € | 30 014 € | 525 € | −25,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 251 € | 15 513 € | 17 536 € | 15 679 € | 14 709 € | 13 441 € | 11 200 € |
| Pikaajalised kohustised | 205 215 € | 179 015 € | 179 015 € | 191 015 € | 195 015 € | 195 015 € | 221 036 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −303 € | −10 524 € | 7723 € | 2458 € | 100 € | 22 302 € | −5772 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 01.08.2025 | 02.07.2024 | 23.10.2023 | 17.10.2023 | 02.10.2023 | 14.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,3 % | 14,6 % | 17,7 % | 14,3 % | 13,0 % | 13,5 % | 1,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,9 % | −93,5 % | 24,1 % | 13,0 % | −34,0 % | 110,9 % | 66,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.