Registrikaart · Äriregistri kanne 11656169
Osaühing Luukmetall
- Registrikood11656169
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 710 €
- KMKR numberEE101316075
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Luukmetall
- Registrikood
- 11656169
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.05.2009
- KMKR number
- EE101316075
- Aadress
- Rapla maakond, Kohila vald, Masti küla, Masti tn 1a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 38 710 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 32 514 € → 38 710 € | +5,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725165694
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 38 710 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 38 710 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 32 514 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 38 599 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 38 948 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 26 911 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 25 770 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 33 280 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 710 € | 32 514 € | 38 599 € | 38 948 € | 26 911 € | 25 770 € | 33 280 € |
| Ärikasum enne makse | −2649 € | −4188 € | −9029 € | 4138 € | −4248 € | −8497 € | 3289 € |
| Aruandeaasta kasum | −2649 € | −4188 € | −9029 € | 2789 € | −4248 € | −8497 € | 1414 € |
| Tööjõukulud | 18 421 € | 16 656 € | 14 574 € | 15 788 € | 14 766 € | 13 716 € | 14 738 € |
| Varad kokku | 208 126 € | 210 865 € | 214 598 € | 223 767 € | 225 070 € | 229 469 € | 242 372 € |
| sh käibevarad | 203 163 € | 205 761 € | 203 454 € | 205 712 € | 200 104 € | 196 487 € | 210 970 € |
| sh raha | 198 081 € | 203 296 € | 201 890 € | 200 255 € | 197 422 € | 191 837 € | 209 901 € |
| Omakapital | 205 229 € | 207 878 € | 212 066 € | 221 093 € | 223 874 € | 228 122 € | 236 619 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2897 € | 2987 € | 2532 € | 2674 € | 1196 € | 1347 € | 5753 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,6 % | 98,6 % | 98,8 % | 98,8 % | 99,5 % | 99,4 % | 97,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,8 % | −12,9 % | −23,4 % | 7,2 % | −15,8 % | −33,0 % | 4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.