Registrikaart · Äriregistri kanne 11659185
FerrMix Construction OÜ
- Registrikood11659185
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202447
- Müügitulu 20248 288 556 €
- KMKR numberEE101311009
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- FerrMix Construction OÜ
- Registrikood
- 11659185
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.05.2009
- KMKR number
- EE101311009
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Pärnamäe küla, Kesk-Kaare tee 59
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 97 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 47 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 8 288 556 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 5 877 605 € → 8 288 556 € | +12,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725052893
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 8 270 079 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 8 270 079 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 18 477 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 5 877 605 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 7 543 840 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 5 238 787 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 4 475 755 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 4 965 297 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 47 |
| 2023 | 45 |
| 2022 | 44 |
| 2021 | 45 |
| 2020 | 46 |
| 2019 | 43 |
| 2018 | 48 |
| 2017 | 49 |
| 2016 | 49 |
| 2015 | 53 |
| 2014 | 44 |
| 2013 | 38 |
| 2012 | 26 |
| 2011 | 18 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 288 556 € | 5 877 605 € | 7 543 840 € | 5 238 787 € | 4 475 755 € | 4 965 297 € |
| Ärikasum enne makse | 640 090 € | 86 290 € | 40 468 € | −152 072 € | 10 210 € | 81 590 € |
| Aruandeaasta kasum | 630 090 € | 86 290 € | 40 468 € | −152 072 € | 10 210 € | 81 590 € |
| Tööjõukulud | 1 004 958 € | 864 786 € | 821 183 € | 816 562 € | 800 708 € | 743 354 € |
| Varad kokku | 3 705 707 € | 1 807 314 € | 1 996 856 € | 1 912 798 € | 1 525 314 € | 1 683 925 € |
| sh käibevarad | 3 171 859 € | 1 490 672 € | 1 635 770 € | 1 532 704 € | 1 149 022 € | 1 273 125 € |
| sh raha | 1 479 292 € | 52 085 € | 158 290 € | 31 658 € | 16 591 € | 11 427 € |
| Omakapital | 1 042 587 € | 529 329 € | 443 039 € | 402 571 € | 554 643 € | 544 433 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 616 214 € | 1 274 049 € | 1 538 568 € | 1 478 717 € | 948 185 € | 1 098 712 € |
| Pikaajalised kohustised | 46 906 € | 3936 € | 15 249 € | 31 510 € | 22 486 € | 40 780 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 47 | 45 | 44 | 45 | 46 | 43 |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,1 % | 29,3 % | 22,2 % | 21,0 % | 36,4 % | 32,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,6 % | 1,5 % | 0,5 % | -2,9 % | 0,2 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.