Registrikaart · Äriregistri kanne 11659989
Bullet Express OÜ
- Registrikood11659989
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025531 986 €
- KMKR numberEE101319713
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bullet Express OÜ
- Registrikood
- 11659989
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.05.2009
- KMKR number
- EE101319713
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 531 986 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 785 823 € → 531 986 € | -9,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 53201 | Muud posti- ja kullerteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud posti- ja kullerteenused teenis ettevõte 2025. aastal 531 986 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 531 986 € |
| 2024 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 785 823 € |
| 2023 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 1 281 521 € |
| 2022 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 1 670 316 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 4 675 698 € |
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 592 836 € |
| 2019 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 1 135 684 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 531 986 € | 785 823 € | 1 281 521 € | 1 670 316 € | 4 675 698 € | 592 836 € | 1 135 684 € |
| Ärikasum enne makse | 5394 € | −56 971 € | −39 674 € | 5784 € | 294 946 € | 6543 € | −53 074 € |
| Aruandeaasta kasum | 5346 € | −57 212 € | −39 893 € | −2792 € | 294 946 € | 6543 € | −53 074 € |
| Tööjõukulud | 49 831 € | 88 397 € | 105 130 € | 99 524 € | 35 104 € | 41 229 € | 47 101 € |
| Varad kokku | 210 341 € | 222 750 € | 346 986 € | 684 886 € | 405 528 € | 110 009 € | 132 227 € |
| sh käibevarad | 150 294 € | 164 538 € | 262 739 € | 605 867 € | 296 130 € | 68 925 € | 74 483 € |
| sh raha | 126 167 € | 130 850 € | 160 136 € | 99 465 € | 239 202 € | 33 756 € | 22 876 € |
| Omakapital | 129 984 € | 124 638 € | 207 182 € | 247 075 € | 312 367 € | 17 421 € | −51 622 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3621 € | 3621 € | 3621 € | 3621 € | 3621 € | 3621 € | 3621 € |
| Lühiajalised kohustised | 63 447 € | 75 150 € | 128 486 € | 415 506 € | 93 161 € | 73 088 € | 164 217 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 910 € | 22 962 € | 11 318 € | 22 305 € | 0,00 € | 19 500 € | 19 632 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,8 % | 56,0 % | 59,7 % | 36,1 % | 77,0 % | 15,8 % | -39,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,0 % | -7,3 % | -3,1 % | -0,2 % | 6,3 % | 1,1 % | -4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.