Registrikaart · Äriregistri kanne 11667990
Vorteko OÜ
- Registrikood11667990
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025161 500 €
- KMKR numberEE101333443
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vorteko OÜ
- Registrikood
- 11667990
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.06.2009
- KMKR number
- EE101333443
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Rõõsa küla, Liivamäe
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 161 500 € | +16 | |
| Müügitulu muutus | 321 528 € → 161 500 € | -14,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256692246
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43231 | Isolatsioonitööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Isolatsioonitööd teenis ettevõte 2025. aastal 161 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Isolatsioonitööd EMTAK 2025 | 161 500 € |
| 2024 | Isolatsioonitööd EMTAK 2025 | 305 522 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 16 006 € |
| 2023 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 244 775 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 23 333 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 19 961 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 100 249 € |
| 2022 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 89 622 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1531 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 899 077 € |
| 2021 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 25 210 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 5454 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 69 500 € |
| 2020 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 37 775 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 4929 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 411 203 € |
| 2019 | Isolatsioonitööd EMTAK 2008 | 21 588 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 2462 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 161 500 € | 323 199 € | 288 069 € | 191 402 € | 929 741 € | 112 204 € | 435 253 € |
| Ärikasum enne makse | 25 452 € | 9882 € | 57 584 € | −29 226 € | 13 015 € | −7677 € | −33 154 € |
| Aruandeaasta kasum | 25 452 € | 9880 € | 57 584 € | −29 226 € | 12 995 € | −8927 € | −33 154 € |
| Tööjõukulud | 49 037 € | 53 419 € | 45 962 € | 59 724 € | 58 393 € | 48 162 € | 59 891 € |
| Varad kokku | 296 064 € | 281 030 € | 250 699 € | 202 784 € | 266 066 € | 211 918 € | 228 829 € |
| sh käibevarad | 256 506 € | 239 780 € | 207 789 € | 156 788 € | 207 448 € | 174 311 € | 189 515 € |
| sh raha | 167 158 € | 126 158 € | 151 653 € | 50 737 € | 149 268 € | 135 197 € | 146 491 € |
| Omakapital | 278 149 € | 251 097 € | 241 217 € | 183 633 € | 212 859 € | 202 097 € | 216 024 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 915 € | 29 933 € | 9482 € | 19 151 € | 53 207 € | 9821 € | 12 805 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 89,3 % | 96,2 % | 90,6 % | 80,0 % | 95,4 % | 94,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,8 % | 3,1 % | 20,0 % | −15,3 % | 1,4 % | −8,0 % | −7,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.