Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11669404

Nurme Aed OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11669404
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202510 199 €
  • KMKR numberEE101302364

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 16.06.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.06.2009 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nurme Aed OÜ
Registrikood
11669404
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.06.2009
KMKR number
EE101302364
Aadress
Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Mõhküla, Vainu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu10 199 €+4,9
Müügitulu muutus15 577 € → 10 199 €-10,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01191LillekasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6783 €14 tuh €20 tuh €27 tuh €27 131 €20192020202120222023202410 199 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Lillekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 10 199 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Lillekasvatus EMTAK 202510 199 €
2024Lillekasvatus EMTAK 202515 577 €
2023Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 20089341 €
2022Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 20084150 €
2021Pakendamine EMTAK 20083000 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 20082000 €
2021Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008452 €
2021Muu teenindus EMTAK 2008300 €
2020Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 200810 019 €
2020Pakendamine EMTAK 20081754 €
2020Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 20081100 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 2008892 €
2019Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 200811 970 €
2019Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 200810 423 €
2019Pakendamine EMTAK 20084738 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222009201020112012201320142015201620172201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20201
20191
20182
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20091

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu10 199 €15 577 €10 016 €4150 €5752 €13 765 €27 131 €
Ärikasum enne makse−366 €−9004 €−6823 €−941 €1177 €87,00 €−2683 €
Aruandeaasta kasum−366 €−9004 €−6823 €−941 €1177 €87,00 €−2683 €
Tööjõukulud3360 €4988 €6497 €0,00 €0,00 €6423 €10 420 €
Varad kokku27 456 €25 975 €20 979 €9400 €3928 €34 993 €34 691 €
sh käibevarad24 499 €22 519 €17 477 €6272 €3616 €5143 €23 131 €
sh raha11 019 €9019 €6914 €434 €16,00 €1467 €35,00 €
Omakapital2593 €2959 €2963 €2886 €3827 €2650 €2563 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised7642 €8382 €3202 €1389 €101 €32 343 €32 128 €
Pikaajalised kohustised17 221 €14 634 €14 814 €5125 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1110011
Omakapitali osakaal varadest9,4 %11,4 %14,1 %30,7 %97,4 %7,6 %7,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,6 %−57,8 %−68,1 %−22,7 %20,5 %0,6 %−9,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang