Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11671602

OÜ Eskiis

Registrisse kantudMaksuvõlg 999 €
  • Registrikood11671602
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20221
  • Müügitulu 202266 771 €
  • KMKR numberEE101463656
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 999 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 16.07.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.07.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Eskiis
Registrikood
11671602
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.07.2009
KMKR number
EE101463656
Aadress
Põlva maakond, Räpina vald, Meeksi küla, Viido

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu66 771 €+12,4
Müügitulu muutus60 799 € → 66 771 €+2,9
Maksuvõlgnimekirjas 999 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43391Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €31 tuh €62 tuh €93 tuh €125 tuh €2019: 124 652 €124 652 €20192020: 120 867 €20202021: 60 799 €20212022: 66 771 €66 771 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2022. aastal 66 771 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200866 771 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200860 799 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008120 867 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008124 652 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222010: 020102011: 020112012: 020122013: 2220132014: 220142015: 220152016: 220162017: 220172018: 220182019: 220192020: 220202021: 220212022: 112022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20221
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20142
20132
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu66 771 €60 799 €120 867 €124 652 €
Ärikasum enne makse−36 245 €−39 276 €21 927 €25 048 €
Aruandeaasta kasum−36 245 €−39 276 €21 927 €25 048 €
Tööjõukulud19 913 €26 696 €31 309 €29 984 €
Varad kokku219 319 €264 031 €312 997 €292 921 €
sh käibevarad61 860 €96 622 €132 962 €100 136 €
sh raha8729 €10 914 €15 364 €14 159 €
Omakapital217 030 €253 274 €292 550 €270 624 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised2289 €10 757 €20 447 €22 297 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222
Omakapitali osakaal varadest99,0 %95,9 %93,5 %92,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust-54,3 %-64,6 %18,1 %20,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 999 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang