Registrikaart · Äriregistri kanne 11676574
Tuulteroos OÜ
- Registrikood11676574
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025539 074 €
- KMKR numberEE101328885
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tuulteroos OÜ
- Registrikood
- 11676574
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.06.2009
- KMKR number
- EE101328885
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arvyda Kavaliauskiene | 77,2 % · 2316 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rita Karciauskiene | 7,6 % · 228 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Vilmantas Jakucevicius | 7,6 % · 228 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Edgaras Suchockas | 7,6 % · 228 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vilmantas Jakucevicius | Juhatuse liige | 13.09.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arvyda Kavaliauskiené | suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses | 16.04.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 539 074 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 552 912 € → 539 074 € | -0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726645408
- Telefon+37065264411
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 79901 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 539 074 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 539 074 € |
| 2024 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 552 912 € |
| 2023 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 1 076 307 € |
| 2022 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 947 164 € |
| 2021 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 658 628 € |
| 2020 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 2 121 406 € |
| 2019 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 2 978 845 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.06.2023 — 10.06.2033 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.06.2023 — 10.06.2033 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 539 074 € | 552 912 € | 1 076 307 € | 947 164 € | 658 628 € | 2 121 406 € | 2 978 845 € |
| Ärikasum | 179 696 € | 188 652 € | 167 777 € | 210 542 € | 73 066 € | 61 921 € | 71 637 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 156 982 € | 147 240 € | 136 463 € | 189 517 € | 68 316 € | 59 660 € | 69 832 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 982 € | 147 240 € | 136 463 € | 189 517 € | 68 316 € | 59 660 € | 69 832 € |
| Tööjõukulud | 2506 € | 2506 € | 2506 € | 2506 € | 2506 € | 2506 € | 2506 € |
| Põhivarade kulum | 339 907 € | 343 975 € | 272 111 € | 215 041 € | 78 132 € | 71 139 € | 49 548 € |
| Varad kokku | 1 837 789 € | 1 925 428 € | 2 072 232 € | 1 716 950 € | 1 346 442 € | 756 245 € | 770 034 € |
| sh käibevarad | 884 839 € | 632 567 € | 480 545 € | 560 488 € | 620 123 € | 496 627 € | 454 000 € |
| sh põhivarad | 952 950 € | 1 292 861 € | 1 591 687 € | 1 156 462 € | 726 319 € | 259 618 € | 316 034 € |
| sh raha | 713 662 € | 422 749 € | 51 029 € | 225 917 € | 226 870 € | 49 838 € | 63 585 € |
| Omakapital | 1 239 606 € | 1 082 624 € | 935 384 € | 798 920 € | 609 403 € | 541 087 € | 481 427 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 079 624 € | 932 384 € | 795 921 € | 606 403 € | 538 087 € | 478 427 € | 408 595 € |
| Lühiajalised kohustised | 413 541 € | 370 882 € | 368 466 € | 338 076 € | 327 683 € | 123 820 € | 158 455 € |
| Pikaajalised kohustised | 184 642 € | 471 922 € | 768 382 € | 579 954 € | 409 356 € | 91 338 € | 130 152 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 519 603 € | 532 627 € | 439 888 € | 425 583 € | 151 198 € | 133 060 € | 121 185 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 10.07.2025 | 25.06.2024 | 19.04.2023 | 01.10.2022 | 03.01.2022 | 11.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,5 % | 56,2 % | 45,1 % | 46,5 % | 45,3 % | 71,5 % | 62,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,1 % | 26,6 % | 12,7 % | 20,0 % | 10,4 % | 2,8 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.