NORTHERN GATE OÜ
- Registrikood11680162
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2023300 €
Üldandmed
- Ärinimi
- NORTHERN GATE OÜ
- Registrikood
- 11680162
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.06.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Koidu tn 6-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 300 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255514482
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuurid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2023. aastal 300 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 300 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 815 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 368 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 300 € | — | 0,00 € | 815 € | 368 € |
| Ärikasum enne makse | 2,00 € | 1400 € | −2624 € | 2,00 € | −32,00 € | 286 € | −1,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 2,00 € | 1400 € | −2624 € | 2,00 € | −32,00 € | 286 € | −1,00 € |
| Tööjõukulud | 3247 € | 2871 € | 2590 € | 771 € | 0,00 € | 544 € | 204 € |
| Varad kokku | 3197 € | 3401 € | 2600 € | 3397 € | 2955 € | 2987 € | 3427 € |
| sh käibevarad | 3197 € | 3401 € | 2600 € | 3397 € | 2955 € | 2987 € | 3427 € |
| sh raha | 3197 € | 3401 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 1286 € | 1284 € | −117 € | 2507 € | 2505 € | 2537 € | 2252 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1911 € | 2117 € | 2717 € | 890 € | 450 € | 450 € | 1175 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,2 % | 37,8 % | -4,5 % | 73,8 % | 84,8 % | 84,9 % | 65,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -874,7 % | — | — | 35,1 % | -0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.