Registrikaart · Äriregistri kanne 11681285
V and K Trade OÜ
- Registrikood11681285
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025403 567 €
- KMKR numberEE101321332
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- V and K Trade OÜ
- Registrikood
- 11681285
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.2009
- KMKR number
- EE101321332
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vee tn 5-28
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 403 567 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 301 725 € → 403 567 € | +10,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37126992017
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 293 406 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 293 406 € |
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 110 161 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 301 725 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 282 717 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 413 667 € |
| 2022 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2616 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 292 276 € |
| 2021 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2616 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 192 519 € |
| 2020 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2616 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 142 155 € |
| 2019 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 18 785 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 403 567 € | 301 725 € | 282 717 € | 416 283 € | 294 892 € | 195 135 € | 160 940 € |
| Ärikasum | 40 480 € | 8174 € | 19 609 € | 43 320 € | 19 878 € | 28 004 € | 15 755 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 40 481 € | 10 154 € | 19 069 € | 43 322 € | 19 879 € | 28 005 € | 16 116 € |
| Aruandeaasta kasum | 32 725 € | −3451 € | 19 069 € | 36 841 € | 16 078 € | 26 192 € | 14 309 € |
| Tööjõukulud | 1796 € | 1768 € | 1768 € | 1935 € | 1190 € | 1190 € | 1020 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | 0,00 € | 41,00 € | 39,00 € |
| Varad kokku | 33 996 € | 32 976 € | 91 527 € | 73 365 € | 88 118 € | 70 683 € | 50 241 € |
| sh käibevarad | 33 996 € | 32 976 € | 91 527 € | 73 365 € | 88 118 € | 70 683 € | 50 200 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 41,00 € |
| sh raha | 32 831 € | 22 201 € | 41 492 € | 39 231 € | 41 569 € | 36 632 € | 27 007 € |
| Omakapital | 33 024 € | 27 799 € | 91 250 € | 72 181 € | 65 340 € | 67 262 € | 50 070 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −2513 € | 28 438 € | 69 369 € | 32 528 € | 46 450 € | 38 258 € | 32 949 € |
| Lühiajalised kohustised | 972 € | 5177 € | 277 € | 1184 € | 22 778 € | 3421 € | 171 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | 19 878 € | 28 045 € | 15 794 € |
| Aruanne esitatud | 20.05.2026 | 05.06.2025 | 17.06.2024 | 26.06.2023 | 16.06.2022 | 25.05.2021 | 15.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 84,3 % | 99,7 % | 98,4 % | 74,2 % | 95,2 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,1 % | −1,1 % | 6,7 % | 8,8 % | 5,5 % | 13,4 % | 8,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.