Registrikaart · Äriregistri kanne 11681316
Oma Teater OÜ
- Registrikood11681316
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202550 236 €
- KMKR numberEE101492931
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3094 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Oma Teater OÜ
- Registrikood
- 11681316
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.2009
- KMKR number
- EE101492931
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaarli pst 11-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 19 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 50 236 € | +11,3 | |
| Müügitulu muutus | 86 248 € → 50 236 € | -12,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 3094 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725572230
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90201 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 50 236 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 50 236 € |
| 2024 | Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus EMTAK 2025 | 86 248 € |
| 2023 | Lavakunst EMTAK 2008 | 78 439 € |
| 2022 | Lavakunst EMTAK 2008 | 53 371 € |
| 2021 | Lavakunst EMTAK 2008 | 41 065 € |
| 2020 | Lavakunst EMTAK 2008 | 52 661 € |
| 2019 | Lavakunst EMTAK 2008 | 58 529 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 236 € | 86 248 € | 78 439 € | 53 371 € | 41 065 € | 52 661 € | 58 529 € |
| Ärikasum enne makse | 418 € | 5240 € | 1758 € | 1225 € | 173 € | −2190 € | 597 € |
| Aruandeaasta kasum | 418 € | 5240 € | 1758 € | 1225 € | 173 € | −2190 € | 597 € |
| Varad kokku | 24 359 € | 22 646 € | 18 191 € | 14 332 € | 14 529 € | 13 964 € | 16 914 € |
| sh käibevarad | 20 322 € | 16 590 € | 18 191 € | 14 332 € | 14 529 € | 13 964 € | 16 914 € |
| sh raha | 8098 € | 4805 € | 3527 € | 1951 € | 1398 € | 1808 € | 1840 € |
| Omakapital | 20 727 € | 20 309 € | 15 069 € | 13 311 € | 12 086 € | 11 913 € | 14 103 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 3632 € | 2337 € | 3122 € | 1021 € | 2443 € | 2051 € | 2811 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,1 % | 89,7 % | 82,8 % | 92,9 % | 83,2 % | 85,3 % | 83,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | 6,1 % | 2,2 % | 2,3 % | 0,4 % | −4,2 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3094 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.