Radicenter OÜ
- Registrikood11685113
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025970 740 €
- KMKR numberEE101304977
Üldandmed
- Ärinimi
- Radicenter OÜ
- Registrikood
- 11685113
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2009
- KMKR number
- EE101304977
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kitse põik 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
72/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 970 740 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 866 626 € → 970 740 € | +3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725070208
- Veebileht radicenter.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63101 | Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 970 740 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus EMTAK 2025 | 970 740 € |
| 2024 | Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus EMTAK 2025 | 866 626 € |
| 2023 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 804 597 € |
| 2022 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 755 829 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 688 970 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 779 955 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 640 369 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 970 740 € | 866 626 € | 804 597 € | 755 829 € | 688 970 € | 779 955 € | 640 369 € |
| Ärikasum enne makse | 2 359 766 € | 1 445 506 € | 546 371 € | 255 346 € | 438 185 € | 365 948 € | 546 233 € |
| Aruandeaasta kasum | 2 359 766 € | 1 382 134 € | 534 976 € | 234 183 € | 400 171 € | 349 525 € | 498 557 € |
| Tööjõukulud | 156 637 € | 134 363 € | 117 669 € | 128 737 € | 141 959 € | 148 783 € | 125 650 € |
| Varad kokku | 6 954 572 € | 4 549 942 € | 3 404 414 € | 2 922 652 € | 2 744 850 € | 2 746 342 € | 2 241 560 € |
| sh käibevarad | 3 055 443 € | 3 100 053 € | 2 165 849 € | 1 719 608 € | 1 753 666 € | 1 692 069 € | 1 012 387 € |
| sh raha | 257 674 € | 245 603 € | 97 088 € | 204 397 € | 388 475 € | 487 170 € | 468 444 € |
| Omakapital | 6 445 045 € | 4 085 279 € | 3 003 145 € | 2 538 169 € | 2 433 986 € | 2 461 549 € | 2 202 671 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 256 000 € | 256 000 € | 256 000 € | 256 000 € | 256 000 € | 256 000 € | 256 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 490 582 € | 432 098 € | 375 398 € | 358 729 € | 295 263 € | 284 793 € | 38 889 € |
| Pikaajalised kohustised | 18 945 € | 32 565 € | 25 871 € | 25 754 € | 15 601 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 89,8 % | 88,2 % | 86,8 % | 88,7 % | 89,6 % | 98,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 243,1 % | 159,5 % | 66,5 % | 31,0 % | 58,1 % | 44,8 % | 77,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.