Enercom OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11698896
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025394 022 €
- KMKR numberEE101322373
Üldandmed
- Ärinimi
- Enercom OÜ
- Registrikood
- 11698896
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.08.2009
- KMKR number
- EE101322373
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Karja tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
81/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 394 022 € | +19,5 |
| Müügitulu muutus | 57 372 € → 394 022 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725099454
- Telefon +3726144530
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 394 022 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 394 022 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 57 372 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 27 908 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 129 281 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9062 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 394 022 € | 57 372 € | 27 908 € | 129 281 € | 9000 € | 9062 € | 9350 € |
| Ärikasum enne makse | 246 420 € | −1508 € | −8190 € | −10 237 € | 108 € | −1111 € | −1328 € |
| Aruandeaasta kasum | 246 420 € | −1508 € | −8190 € | −10 237 € | 108 € | −1111 € | −1328 € |
| Tööjõukulud | 20 462 € | 19 993 € | 21 613 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 766 764 € | 208 804 € | 117 822 € | 119 703 € | 123 499 € | 121 845 € | 134 068 € |
| sh käibevarad | 318 311 € | 154 675 € | 70 815 € | 72 173 € | 75 199 € | 72 637 € | 86 138 € |
| sh raha | 96 380 € | 91 397 € | 67 555 € | 68 185 € | 67 999 € | 68 076 € | 82 538 € |
| Omakapital | 284 565 € | 38 145 € | 39 653 € | 47 842 € | 58 080 € | 57 972 € | 59 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 880 € | 89 354 € | 78 169 € | 71 861 € | 65 419 € | 63 873 € | 74 984 € |
| Pikaajalised kohustised | 426 319 € | 81 305 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,1 % | 18,3 % | 33,7 % | 40,0 % | 47,0 % | 47,6 % | 44,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 62,5 % | -2,6 % | -29,3 % | -7,9 % | 1,2 % | -12,3 % | -14,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.