Registrikaart · Äriregistri kanne 11698950
HEMA Transport OÜ
- Registrikood11698950
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025715 120 €
- KMKR numberEE101328872
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HEMA Transport OÜ
- Registrikood
- 11698950
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.08.2009
- KMKR number
- EE101328872
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Uusaru põik 3-2
- Aadress kehtib alates
- 30.08.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Vilokas Holding OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 18.09.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Inga Vilokas | Juhatuse liige | 17.09.2012 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 13.09.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Inga Vilokas | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 715 120 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 845 292 € → 715 120 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725026927
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 715 120 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 715 120 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 845 292 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 868 244 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 341 804 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 147 116 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 136 805 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 013 484 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.10.2023 — 03.10.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.10.2023 — 03.10.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.10.2024 — 03.10.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 26.02.2026 — 03.10.2033 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.10.2023 — 03.10.2033 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 713 220 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 713 220 € |
| Eesti | 1900 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 715 120 € | 845 292 € | 868 244 € | 1 341 804 € | 1 147 116 € | 1 136 805 € | 1 013 484 € |
| Ärikasum | −27 536 € | −1644 € | 11 351 € | 26 194 € | 44 079 € | 66 637 € | 56 524 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −38 431 € | −19 918 € | −2438 € | 19 030 € | 37 442 € | 60 291 € | 48 604 € |
| Aruandeaasta kasum | −38 431 € | −23 749 € | −2698 € | 18 363 € | 36 273 € | 60 047 € | 47 280 € |
| Tööjõukulud | 147 991 € | 155 243 € | 132 678 € | 140 058 € | 138 831 € | 146 805 € | 137 874 € |
| Põhivarade kulum | 65 202 € | 81 812 € | 71 411 € | 73 992 € | 73 611 € | 72 061 € | 79 290 € |
| Varad kokku | 472 208 € | 595 452 € | 744 185 € | 639 335 € | 718 789 € | 692 014 € | 627 524 € |
| sh käibevarad | 140 291 € | 180 750 € | 183 347 € | 236 528 € | 236 642 € | 208 165 € | 178 364 € |
| sh põhivarad | 331 917 € | 414 702 € | 560 838 € | 402 807 € | 482 147 € | 483 849 € | 449 160 € |
| sh raha | 69 973 € | 69 692 € | 35 486 € | 56 049 € | 81 405 € | 81 269 € | 41 281 € |
| Omakapital | 211 308 € | 249 739 € | 290 287 € | 294 698 € | 280 722 € | 251 915 € | 193 368 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 247 183 € | 270 932 € | 290 429 € | 273 779 € | 241 893 € | 189 312 € | 143 532 € |
| Lühiajalised kohustised | 129 935 € | 146 803 € | 148 445 € | 196 762 € | 217 349 € | 237 425 € | 199 536 € |
| Pikaajalised kohustised | 130 965 € | 198 910 € | 305 453 € | 147 875 € | 220 718 € | 202 674 € | 234 620 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 37 666 € | 80 168 € | 82 762 € | 100 186 € | 117 690 € | 138 698 € | 135 814 € |
| Aruanne esitatud | 22.06.2026 | 25.06.2025 | 01.07.2024 | 25.06.2023 | 28.06.2022 | 23.06.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,7 % | 41,9 % | 39,0 % | 46,1 % | 39,1 % | 36,4 % | 30,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,4 % | −2,8 % | −0,3 % | 1,4 % | 3,2 % | 5,3 % | 4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.