Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11707381

Kopra Sahver OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11707381
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202563 091 €
  • KMKR numberEE101427731

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 23.09.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.09.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kopra Sahver OÜ
Registrikood
11707381
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.09.2009
KMKR number
EE101427731
Aadress
Valga maakond, Valga vald, Laatre alevik, Pargi tn 1-2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu63 091 €+12,2
Müügitulu muutus61 622 € → 63 091 €+0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €32 tuh €65 tuh €97 tuh €130 tuh €201920202021129 925 €20222023202463 091 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 62 743 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 202562 743 €
2025Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2025348 €
2024Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 202558 709 €
2024Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20252913 €
2023Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200847 109 €
2023Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20081350 €
2023Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008999 €
2022Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008124 341 €
2022Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 20084376 €
2022Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008697 €
2022Kodulinnukasvatus EMTAK 2008511 €
2021Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200892 896 €
20210164 EMTAK 20081484 €
2021Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20081417 €
2021Kodulinnukasvatus EMTAK 2008200 €
2020Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200865 502 €
2020Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 20081408 €
2020Kodulinnukasvatus EMTAK 20081321 €
2020Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008972 €
2019Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 200860 198 €
2019Kodulinnukasvatus EMTAK 20081215 €
2019Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 20081068 €
2019Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2008825 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201020112012220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20161
20151
20142
20132
20121
20111
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu63 091 €61 622 €49 458 €129 925 €95 997 €69 203 €63 306 €
Ärikasum enne makse5119 €1897 €−14 175 €39 391 €7651 €7395 €32 091 €
Aruandeaasta kasum5119 €1897 €−14 175 €39 391 €7651 €7395 €32 091 €
Tööjõukulud21 887 €23 534 €20 944 €21 691 €20 873 €21 043 €16 995 €
Varad kokku133 551 €133 335 €132 614 €150 154 €114 977 €109 448 €85 832 €
sh käibevarad110 132 €104 541 €97 013 €112 933 €96 011 €81 310 €70 965 €
sh raha72 751 €57 878 €59 992 €70 853 €68 289 €53 649 €48 407 €
Omakapital130 523 €125 404 €123 506 €137 672 €98 281 €90 630 €83 235 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised3028 €7931 €6736 €6625 €7439 €6245 €2597 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €2372 €5857 €9257 €12 573 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Omakapitali osakaal varadest97,7 %94,1 %93,1 %91,7 %85,5 %82,8 %97,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,1 %3,1 %−28,7 %30,3 %8,0 %10,7 %50,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang