Registrikaart · Äriregistri kanne 11711106
Bigsales OÜ
- Registrikood11711106
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20203
- Müügitulu 2020139 838 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 300 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bigsales OÜ
- Registrikood
- 11711106
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 26 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 139 838 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 244 972 € → 139 838 € | -12,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 300 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59131 | Kinofilmide, videote ja telesaadete levitamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinofilmide ja videote levitamine teenis ettevõte 2020. aastal 139 838 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Kinofilmide ja videote levitamine EMTAK 2008 | 139 838 € |
| 2019 | Kinofilmide ja videote levitamine EMTAK 2008 | 244 972 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 139 838 € | 244 972 € |
| Ärikasum enne makse | −267 620 € | 21 424 € |
| Aruandeaasta kasum | −267 620 € | 21 424 € |
| Tööjõukulud | 25 154 € | 28 231 € |
| Varad kokku | 194 362 € | 447 515 € |
| sh käibevarad | 176 673 € | 425 164 € |
| sh raha | 14 174 € | 10 086 € |
| Omakapital | 21 474 € | 289 094 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 220 € | 10 220 € |
| Lühiajalised kohustised | 172 888 € | 158 421 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,0 % | 64,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −191,4 % | 8,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 300 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.