Registrikaart · Äriregistri kanne 11711715
Cautelaris OÜ
- Registrikood11711715
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20200,00 €
- KMKR numberEE101333566
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Cautelaris OÜ
- Registrikood
- 11711715
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.09.2009
- KMKR number
- EE101333566
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Lagle tee 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 18 090 € → 0,00 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725047314
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 7739 | Mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2020. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 18 090 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | — | — | 0,00 € | 18 090 € |
| Ärikasum enne makse | −1354 € | −1748 € | −3526 € | −5119 € | −6255 € | −15 672 € | 10 079 € |
| Aruandeaasta kasum | −1354 € | −1748 € | −3526 € | −5119 € | −6255 € | −15 672 € | 10 079 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | — | 0,00 € | 2602 € |
| Varad kokku | 98 642 € | 99 992 € | 101 861 € | 105 158 € | 113 863 € | 121 796 € | 139 307 € |
| sh käibevarad | 98 642 € | 99 992 € | 101 861 € | 103 758 € | 111 063 € | 116 196 € | 122 544 € |
| sh raha | 83 146 € | 84 811 € | 86 930 € | 89 481 € | 97 489 € | 103 364 € | 110 573 € |
| Omakapital | 98 530 € | 99 884 € | 101 632 € | 105 158 € | 110 277 € | 116 532 € | 132 204 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 112 € | 108 € | 229 € | 0,00 € | 3586 € | 1879 € | 1988 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 3385 € | 5115 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 100,0 % | 96,9 % | 95,7 % | 94,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | 55,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.