Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11711922

Klaar.me Services II OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11711922
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202438 435 €

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 04.09.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.09.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Klaar.me Services II OÜ
Registrikood
11711922
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.09.2009
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.07 — 30.06
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pille tn 9/3-53
Aadress kehtib alates
15.04.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Liis Laanesaar100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Liis LaanesaarJuhatuse liige04.09.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Liis Laanesaarotsene osalus31.08.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu38 435 €+10,2
Müügitulu muutus32 457 € → 38 435 €+5,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9609 €19 tuh €29 tuh €38 tuh €2019202020212022202338 435 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 38 435 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202538 435 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202532 457 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200832 139 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200831 666 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200834 385 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200837 463 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112010201112012201320142015201620172018ei kajastu20192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20230
20220
20210
20200
20181
20170
20161
20150
20141
20130
20121
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu38 435 €32 457 €32 139 €31 666 €34 385 €37 463 €
Ärikasum26 154 €30 167 €9988 €12 184 €25 063 €47 487 €
Kasum enne tulumaksustamist26 535 €31 568 €9893 €12 366 €25 108 €47 487 €
Aruandeaasta kasum26 535 €28 360 €8808 €6207 €25 108 €44 148 €
Tööjõukulud2609 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku146 107 €70 179 €73 250 €73 599 €87 334 €60 889 €
sh käibevarad24 918 €70 179 €43 124 €31 634 €33 879 €60 889 €
sh põhivarad121 189 €0,00 €30 126 €41 965 €53 455 €
sh raha12 256 €
Omakapital76 803 €51 551 €40 612 €38 471 €59 485 €46 705 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum47 712 €20 899 €29 247 €35 915 €31 820 €0,00 €
Lühiajalised kohustised31 528 €18 628 €24 883 €22 139 €10 083 €14 184 €
Pikaajalised kohustised37 776 €0,00 €7755 €12 989 €17 766 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)100000
Aruanne esitatud01.03.202610.03.202515.09.202326.09.202220.12.202131.05.2021
Omakapitali osakaal varadest52,6 %73,5 %55,4 %52,3 %68,1 %76,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust69,0 %87,4 %27,4 %19,6 %73,0 %117,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang