Registrikaart · Äriregistri kanne 11713080
Qrecius OÜ
- Registrikood11713080
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025222 761 €
- KMKR numberEE101317524
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Qrecius OÜ
- Registrikood
- 11713080
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.09.2009
- KMKR number
- EE101317524
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Seljaku tn 29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 222 761 € | +17,3 | |
| Müügitulu muutus | 248 871 € → 222 761 € | -3,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253005057
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71209 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu tehniline katsetamine ja analüüs teenis ettevõte 2025. aastal 222 761 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 222 761 € |
| 2024 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2025 | 248 871 € |
| 2023 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 209 013 € |
| 2022 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 165 267 € |
| 2021 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 167 590 € |
| 2020 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 161 147 € |
| 2019 | Muu tehniline katsetamine ja analüüs EMTAK 2008 | 326 802 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 222 761 € | 248 871 € | 209 013 € | 165 267 € | 167 590 € | 161 147 € | 326 802 € |
| Ärikasum enne makse | 99 744 € | 115 567 € | 84 002 € | 58 649 € | 46 778 € | 66 785 € | 53 026 € |
| Aruandeaasta kasum | 85 296 € | 102 029 € | 68 112 € | 42 948 € | 40 413 € | 61 335 € | 38 929 € |
| Tööjõukulud | 72 364 € | 71 733 € | 68 011 € | 61 007 € | 59 533 € | 52 507 € | 156 697 € |
| Varad kokku | 215 174 € | 175 591 € | 128 322 € | 122 591 € | 143 966 € | 130 294 € | 104 607 € |
| sh käibevarad | 149 367 € | 117 348 € | 100 900 € | 86 200 € | 95 979 € | 87 924 € | 94 760 € |
| sh raha | 128 414 € | 95 166 € | 80 138 € | 71 272 € | 76 256 € | 68 516 € | 39 940 € |
| Omakapital | 198 470 € | 164 174 € | 119 145 € | 115 033 € | 137 085 € | 48 672 € | 26 837 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 704 € | 11 417 € | 9177 € | 7558 € | 6881 € | 81 622 € | 77 770 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 93,5 % | 92,8 % | 93,8 % | 95,2 % | 37,4 % | 25,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,3 % | 41,0 % | 32,6 % | 26,0 % | 24,1 % | 38,1 % | 11,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.