Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11714524

Silvester Mets OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 835 €
  • Registrikood11714524
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 2023120 051 €
  • KMKR numberEE101317948
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 835 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 14.09.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.09.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Silvester Mets OÜ
Registrikood
11714524
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.09.2009
KMKR number
EE101317948
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu120 051 €+14,8
Müügitulu muutus200 € → 120 051 €+15
Maksuvõlgnimekirjas 835 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €30 tuh €60 tuh €90 tuh €120 tuh €2020: 27 000 €20202021: 31 844 €20212022: 200 €20222023: 120 051 €120 051 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 120 051 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008120 051 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008200 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200831 844 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200827 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0369122010: 620102011: 121220112012: 620122013: 420132014: 120142015: 120152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 002023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20151
20141
20134
20126
201112
20106

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu120 051 €200 €31 844 €27 000 €0,00 €
Ärikasum enne makse10 031 €23 253 €1906 €−25 068 €−6349 €
Aruandeaasta kasum10 031 €23 253 €1906 €−25 068 €−6349 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku631 391 €614 959 €615 610 €634 251 €633 304 €
sh käibevarad218 101 €191 580 €124 016 €91 880 €73 919 €
sh raha46 619 €100 440 €35 457 €32 121 €8191 €
Omakapital562 865 €552 834 €492 781 €490 875 €515 943 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised68 526 €62 125 €75 990 €49 793 €23 778 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €46 839 €93 583 €93 583 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest89,1 %89,9 %80,0 %77,4 %81,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,4 %11626,5 %6,0 %-92,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 835 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang