Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11716581

Annilo Arendus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11716581
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025693 794 €
  • KMKR numberEE101410780

Usaldusväärsuse indeks

64/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 18.09.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.09.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Annilo Arendus OÜ
Registrikood
11716581
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.09.2009
KMKR number
EE101410780
Osa- või aktsiakapital
63 900 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare põik 4
Aadress kehtib alates
01.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Olga Šimko94 % · 60 066 €Ainuomand01.09.2023
Anna Šimko6 % · 3834 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Olga ŠimkoJuhatuse liige03.11.2009
Valeri ŠimkoJuhatuse liige03.11.2009
Anna ŠimkoJuhatuse liige03.03.2010

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Olga Šimkootsene osalus28.12.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu693 794 €+20
Müügitulu muutus804 263 € → 693 794 €-4,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €208 tuh €415 tuh €623 tuh €830 tuh €2019202020212022830 487 €20232024693 794 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 687 572 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025687 572 €
2025Parklate tegevus EMTAK 20256222 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025798 746 €
2024Parklate tegevus EMTAK 20255517 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008827 648 €
2023Parklate tegevus EMTAK 20082839 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008772 609 €
2022Parklate tegevus EMTAK 200810 342 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008632 663 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200841 667 €
2021Parklate tegevus EMTAK 20083186 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008574 279 €
2020Parklate tegevus EMTAK 20084377 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008573 149 €
2019Parklate tegevus EMTAK 20088897 €
2019Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 20081662 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 693 794 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti693 794 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02356201062011201220132014201520162017201820192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20214
20204
20195
20185
20175
20165
20155
20145
20135
20126
20116
20103

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu693 794 €804 263 €830 487 €782 951 €677 516 €578 656 €583 708 €
Ärikasum415 197 €318 649 €355 847 €89 001 €215 697 €256 176 €219 668 €
Kasum enne tulumaksustamist417 111 €327 126 €356 739 €89 715 €215 717 €257 407 €220 119 €
Aruandeaasta kasum417 111 €229 452 €306 002 €59 848 €171 758 €228 686 €195 991 €
Tööjõukulud65 813 €67 362 €61 788 €46 029 €55 863 €55 235 €68 179 €
Põhivarade kulum180 778 €157 587 €126 369 €127 798 €125 754 €123 562 €122 093 €
Varad kokku1 956 774 €1 641 435 €1 564 006 €1 519 600 €1 602 281 €1 629 574 €1 524 792 €
sh käibevarad228 360 €218 668 €245 573 €386 396 €372 707 €363 559 €266 289 €
sh põhivarad1 728 414 €1 422 767 €1 318 433 €1 133 204 €1 229 574 €1 266 015 €1 258 503 €
sh raha46 326 €138 119 €80 940 €321 083 €348 697 €342 800 €132 352 €
Omakapital1 823 035 €1 405 924 €1 425 754 €1 381 565 €1 491 891 €1 526 200 €1 427 514 €
sh osa- või aktsiakapital63 900 €63 900 €63 900 €63 900 €63 900 €63 900 €63 900 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum463 879 €234 427 €177 707 €379 672 €378 088 €355 469 €289 478 €
Lühiajalised kohustised133 739 €235 511 €138 252 €138 035 €110 390 €103 374 €97 278 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333445
Ärikasum enne kulumit595 975 €476 236 €482 216 €216 799 €341 451 €379 738 €341 761 €
Aruanne esitatud22.06.202630.06.202524.06.202420.06.202307.11.202230.06.202129.09.2020
Omakapitali osakaal varadest93,2 %85,7 %91,2 %90,9 %93,1 %93,7 %93,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust60,1 %28,5 %36,8 %7,6 %25,4 %39,5 %33,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang