Registrikaart · Äriregistri kanne 11719912
OÜ PALADOS
- Registrikood11719912
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025102 425 €
- KMKR numberEE101456676
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ PALADOS
- Registrikood
- 11719912
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.10.2009
- KMKR number
- EE101456676
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Keskallee 19
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Oleg Kleštšin | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Anton Urb | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 13.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Kleštšin | Juhatuse liige | 12.10.2009 |
| Anton Urb | Juhatuse liige | 19.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Oleg Kleštšin | otsene osalus | 02.11.2018 |
| Anton Urb | otsene osalus | 12.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 102 425 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 123 098 € → 102 425 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256689589
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 102 425 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 102 425 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 123 098 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 171 023 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 138 270 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 100 104 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 149 616 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 179 513 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 102 425 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 102 425 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 425 € | 123 098 € | 171 023 € | 138 270 € | 100 104 € | 149 616 € | 179 513 € |
| Ärikasum | 80 852 € | 14 309 € | 43 615 € | 92 330 € | 39 662 € | 117 891 € | 86 183 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 85 852 € | 14 309 € | 43 615 € | 92 330 € | 39 662 € | 117 891 € | 85 938 € |
| Aruandeaasta kasum | 85 852 € | 14 309 € | 36 344 € | 92 330 € | 39 662 € | 117 891 € | 85 938 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 1765 € | 3071 € | 0,00 € | 13 166 € | 20 338 € |
| Põhivarade kulum | 23 200 € | 23 200 € | 21 267 € | 1157 € | 1502 € | 1534 € | 1557 € |
| Varad kokku | 1 342 209 € | 992 990 € | 1 009 780 € | 998 958 € | 949 464 € | 901 118 € | 905 580 € |
| sh käibevarad | 353 874 € | 81 511 € | 95 047 € | 178 958 € | 128 307 € | 78 456 € | 101 384 € |
| sh põhivarad | 988 335 € | 911 479 € | 914 733 € | 820 000 € | 821 157 € | 822 662 € | 804 196 € |
| sh raha | 146 186 € | 23 257 € | 21 157 € | 136 230 € | 86 766 € | 35 769 € | 83 163 € |
| Omakapital | 1 042 642 € | 986 790 € | 993 432 € | 987 085 € | 933 755 € | 894 093 € | 776 201 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 31 500 € | — | — |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 954 290 € | 969 981 € | 954 588 € | 892 255 € | 862 593 € | 744 702 € | 658 763 € |
| Lühiajalised kohustised | 299 567 € | 6200 € | 16 348 € | 11 873 € | 15 709 € | 6294 € | 8648 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 731 € | 120 731 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 104 052 € | 37 509 € | 64 882 € | 93 487 € | 41 164 € | 119 425 € | 87 740 € |
| Aruanne esitatud | 23.06.2026 | 06.06.2025 | 07.06.2024 | 08.06.2023 | 14.06.2022 | 18.11.2021 | 28.10.2020 |
| Auditeeritud | — | — | — | — | — | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 99,4 % | 98,4 % | 98,8 % | 98,3 % | 99,2 % | 85,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 83,8 % | 11,6 % | 21,3 % | 66,8 % | 39,6 % | 78,8 % | 47,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.