Registrikaart · Äriregistri kanne 11723782
Expertauto OÜ
- Registrikood11723782
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025214 408 €
- KMKR numberEE101331801
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Expertauto OÜ
- Registrikood
- 11723782
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2009
- KMKR number
- EE101331801
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Jõe tn 60
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 214 408 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 154 589 € → 214 408 € | +11,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725096486
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 214 408 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 214 408 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 154 589 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 192 223 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 161 717 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 107 899 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 79 059 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 44 045 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 408 € | 154 589 € | 192 223 € | 161 717 € | 107 899 € | 79 059 € | 44 045 € |
| Ärikasum enne makse | 10 099 € | −12 599 € | 2368 € | 4108 € | −6419 € | −1026 € | 1602 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 099 € | −12 599 € | 2368 € | 4108 € | −6419 € | −1026 € | 1602 € |
| Tööjõukulud | 108 005 € | 94 765 € | 84 198 € | 75 993 € | 69 732 € | 57 496 € | 24 845 € |
| Varad kokku | 52 949 € | 20 692 € | 34 095 € | 30 677 € | 20 981 € | 17 238 € | 16 078 € |
| sh käibevarad | 46 019 € | 12 152 € | 21 383 € | 22 657 € | 15 367 € | 10 510 € | 12 816 € |
| sh raha | 14 557 € | 5689 € | 17 038 € | 10 482 € | 2683 € | 2805 € | 4449 € |
| Omakapital | 2427 € | −7672 € | 4927 € | 2559 € | −1549 € | 4870 € | 5896 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 433 € | 24 666 € | 29 168 € | 28 118 € | 22 530 € | 12 368 € | 10 182 € |
| Pikaajalised kohustised | 24 089 € | 3698 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,6 % | -37,1 % | 14,5 % | 8,3 % | -7,4 % | 28,3 % | 36,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,7 % | -8,1 % | 1,2 % | 2,5 % | -5,9 % | -1,3 % | 3,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.