Registrikaart · Äriregistri kanne 11725663
Europe Recycling Systems OÜ
- Registrikood11725663
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025422 951 €
- KMKR numberEE101321905
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Europe Recycling Systems OÜ
- Registrikood
- 11725663
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.09.2009
- KMKR number
- EE101321905
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Nõlva tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 422 951 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 510 782 € → 422 951 € | -5,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725523811
- Veebilehtersystems.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46871 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost teenis ettevõte 2025. aastal 422 951 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 422 951 € |
| 2024 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2025 | 510 782 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 416 651 € |
| 2023 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 15 857 € |
| 2022 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 539 611 € |
| 2021 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 551 662 € |
| 2020 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 378 199 € |
| 2019 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 315 086 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 440 429 € | 510 782 € | 432 508 € | 539 611 € | 551 662 € | 378 199 € | 326 854 € |
| Ärikasum enne makse | −112 027 € | −44 648 € | 12 334 € | 60 992 € | 55 962 € | −76 364 € | 35 808 € |
| Aruandeaasta kasum | −112 027 € | −44 648 € | 12 334 € | 60 992 € | 55 962 € | −76 364 € | 35 808 € |
| Tööjõukulud | 63 589 € | 58 299 € | 58 251 € | 57 781 € | 57 030 € | 43 241 € | 43 992 € |
| Varad kokku | 514 102 € | 598 954 € | 627 902 € | 600 326 € | 527 464 € | 466 412 € | 547 472 € |
| sh käibevarad | 507 420 € | 591 288 € | 622 636 € | 599 649 € | 526 437 € | 464 673 € | 545 861 € |
| sh raha | 4672 € | 9312 € | 17 326 € | 32 208 € | 26 756 € | 24 723 € | 9246 € |
| Omakapital | 422 144 € | 534 171 € | 578 819 € | 566 485 € | 505 493 € | 449 531 € | 525 895 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 91 958 € | 64 783 € | 49 083 € | 33 841 € | 21 971 € | 16 881 € | 21 577 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,1 % | 89,2 % | 92,2 % | 94,4 % | 95,8 % | 96,4 % | 96,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -25,4 % | -8,7 % | 2,9 % | 11,3 % | 10,1 % | -20,2 % | 11,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.