Registrikaart · Äriregistri kanne 11730865
Dorpat Ehitus OÜ
- Registrikood11730865
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 202524
- Müügitulu 202516 183 941 €
- KMKR numberEE101695291
- Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Dorpat Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11730865
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.10.2009
- KMKR number
- EE101695291
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 92
- Aadress kehtib alates
- 04.08.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Erik Vares | 33,33 % · 895 € | Ainuomand | 24.11.2023 |
| Kristo Kivisalu | 33,33 % · 895 € | Ainuomand | 24.11.2023 |
| Kuido Kuiv | 33,33 % · 895 € | Ainuomand | 24.11.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kuido Kuiv | Juhatuse liige | 21.06.2019 |
| Kristo Kivisalu | Juhatuse liige | 21.06.2019 |
| Erik Vares | Juhatuse liige | 21.06.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Kivisalu | otsene osalus | 02.03.2020 |
| Erik Vares | otsene osalus | 02.03.2020 |
| Kuido Kuiv | otsene osalus | 02.03.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 24 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 16 183 941 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 15 139 826 € → 16 183 941 € | +2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 16 183 941 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 16 183 941 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 15 139 826 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 7 062 564 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 11 384 751 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 6 120 586 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 633 739 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 894 246 € |
| 2020 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 313 026 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 126 475 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 29 406 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.06.2019 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 19.03.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 16 183 941 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 16 183 941 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 24 |
| 2024 | 20 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 25 |
| 2021 | 13 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 183 941 € | 15 139 826 € | 7 062 564 € | 11 384 751 € | 6 120 586 € | 3 542 985 € | 468 907 € |
| Ärikasum | 501 402 € | 609 891 € | 97 846 € | −43 681 € | 56 857 € | 381 383 € | 80 673 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 512 257 € | 596 967 € | 76 840 € | −40 537 € | 54 683 € | 345 323 € | 70 466 € |
| Aruandeaasta kasum | 469 949 € | 596 967 € | 76 840 € | −40 537 € | 54 683 € | 345 323 € | 70 466 € |
| Tööjõukulud | 1 243 738 € | 1 007 605 € | 807 424 € | 864 148 € | 384 818 € | 116 172 € | 32 881 € |
| Põhivarade kulum | 5326 € | 2728 € | 2990 € | 2962 € | 2339 € | 1422 € | 851 € |
| Varad kokku | 3 823 319 € | 2 870 620 € | 1 462 241 € | 1 750 989 € | 1 580 854 € | 958 730 € | 632 768 € |
| sh käibevarad | 3 499 895 € | 2 864 882 € | 1 453 775 € | 1 739 533 € | 1 471 946 € | 949 892 € | 623 674 € |
| sh põhivarad | 323 424 € | 5738 € | 8466 € | 11 456 € | 108 908 € | 8838 € | 9094 € |
| sh raha | 949 628 € | 1 088 736 € | 343 816 € | 333 404 € | 350 906 € | 476 527 € | 107 745 € |
| Omakapital | 1 322 314 € | 1 002 364 € | 405 397 € | 328 557 € | 369 094 € | 314 411 € | 95 483 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 849 413 € | 402 445 € | 325 605 € | 366 142 € | 311 459 € | −33 864 € | 22 065 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 230 204 € | 1 740 331 € | 936 028 € | 1 325 436 € | 1 198 128 € | 630 694 € | 537 285 € |
| Pikaajalised kohustised | 270 801 € | 127 925 € | 120 816 € | 96 996 € | 13 632 € | 13 625 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 24 | 20 | 23 | 25 | 13 | 5 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 506 728 € | 612 619 € | 100 836 € | −40 719 € | 59 196 € | 382 805 € | 81 524 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 20.05.2025 | 26.02.2024 | 21.06.2023 | 22.06.2022 | 17.06.2021 | 03.03.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,6 % | 34,9 % | 27,7 % | 18,8 % | 23,3 % | 32,8 % | 15,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | 3,9 % | 1,1 % | −0,4 % | 0,9 % | 9,7 % | 15,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.