Registrikaart · Äriregistri kanne 11731178
Teemant Projekt OÜ
- Registrikood11731178
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025320 579 €
- KMKR numberEE101519801
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Teemant Projekt OÜ
- Registrikood
- 11731178
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.10.2009
- KMKR number
- EE101519801
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustapali küla, Kipi-Jaagu
- Aadress kehtib alates
- 30.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kai Kuropatkin | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kai Kuropatkin | Juhatuse liige | 11.01.2010 |
| Aaro Salujärv | Juhatuse liige | 11.03.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aaro Salujärv | otsene osalus | 04.11.2018 |
| Kai Kuropatkin | otsene osalus | 04.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 320 579 € | +18,7 | |
| Müügitulu muutus | 209 869 € → 320 579 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256240989
- Mobiil+37256242079
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 227 216 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 227 216 € |
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 93 363 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 156 500 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 52 762 € |
| 2024 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2025 | 607 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 119 436 € |
| 2023 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 6491 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2500 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 43 040 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 18 250 € |
| 2022 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 9540 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 55 100 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 50 113 € |
| 2021 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 7366 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 57 647 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 7500 € |
| 2020 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 6201 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 51 924 € |
| 2019 | Spordi- ja jõusaalide tegevus EMTAK 2008 | 6801 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 65 000 € ehk 31 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 146 558 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 65 000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 320 666 € | 211 558 € | 136 827 € | 70 830 € | 113 279 € | 72 018 € | 58 725 € |
| Ärikasum | 32 374 € | 4753 € | 3148 € | −7024 € | 11 372 € | 17 956 € | −8358 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 698 € | 4945 € | 3189 € | −7023 € | 11 372 € | 17 956 € | −8358 € |
| Aruandeaasta kasum | 32 698 € | 4945 € | 3189 € | −7023 € | 11 372 € | 17 956 € | −8358 € |
| Tööjõukulud | 2615 € | 2555 € | 2295 € | 5710 € | 1529 € | 1529 € | 3406 € |
| Põhivarade kulum | 3798 € | 1990 € | 2769 € | 5772 € | 11 785 € | 21 397 € | 22 406 € |
| Varad kokku | 275 005 € | 147 643 € | 135 664 € | 99 403 € | 106 774 € | 99 304 € | 76 213 € |
| sh käibevarad | 201 444 € | 133 990 € | 120 021 € | 66 991 € | 75 737 € | 60 867 € | 16 782 € |
| sh põhivarad | 73 561 € | 13 653 € | 15 643 € | 32 412 € | 31 037 € | 38 437 € | 59 431 € |
| sh raha | 95 076 € | 82 463 € | 33 544 € | 64 855 € | 56 246 € | 59 330 € | 14 385 € |
| Omakapital | 138 745 € | 106 047 € | 101 102 € | 97 913 € | 104 936 € | 93 564 € | 75 608 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 103 491 € | 98 546 € | 95 357 € | 102 380 € | 91 008 € | 73 052 € | 81 410 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 886 € | 8596 € | 1562 € | 1490 € | 1838 € | 5740 € | 605 € |
| Pikaajalised kohustised | 116 374 € | 33 000 € | 33 000 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 172 € | 6743 € | 5917 € | −1252 € | 23 157 € | 39 353 € | 14 048 € |
| Aruanne esitatud | 22.01.2026 | 30.01.2025 | 15.02.2024 | 20.02.2023 | 16.03.2022 | 18.02.2021 | 07.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,5 % | 71,8 % | 74,5 % | 98,5 % | 98,3 % | 94,2 % | 99,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,2 % | 2,3 % | 2,3 % | −9,9 % | 10,0 % | 24,9 % | −14,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.