Registrikaart · Äriregistri kanne 11735325
OÜ Tinni
- Registrikood11735325
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025707 486 €
- KMKR numberEE101439729
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Tinni
- Registrikood
- 11735325
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2009
- KMKR number
- EE101439729
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Väike-Rakke küla, Tinni laut
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 707 486 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 532 779 € → 707 486 € | +9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01411 | Piimakarjakasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Piimakarjakasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 707 486 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 707 486 € |
| 2024 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 532 779 € |
| 2023 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 574 955 € |
| 2022 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 501 160 € |
| 2021 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 140 798 € |
| 2020 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 163 910 € |
| 2019 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 294 285 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 707 486 € | 532 956 € | 574 955 € | 501 896 € | 140 798 € | 163 910 € | 294 285 € |
| Ärikasum enne makse | 357 518 € | 241 145 € | 326 028 € | 351 901 € | 28 768 € | 59 828 € | 55 921 € |
| Aruandeaasta kasum | 351 877 € | 233 997 € | 324 650 € | 351 901 € | 27 893 € | 58 835 € | 53 921 € |
| Tööjõukulud | 83 181 € | 78 465 € | 66 369 € | 37 403 € | 22 872 € | 20 956 € | 18 585 € |
| Varad kokku | 1 855 027 € | 1 500 897 € | 1 377 348 € | 1 150 964 € | 462 102 € | 322 650 € | 271 463 € |
| sh käibevarad | 724 460 € | 554 238 € | 359 133 € | 227 315 € | 258 316 € | 269 163 € | 207 517 € |
| sh raha | 480 734 € | 367 096 € | 171 282 € | 5086 € | 64 153 € | 88 630 € | 34 705 € |
| Omakapital | 1 542 837 € | 1 210 959 € | 1 007 245 € | 689 343 € | 337 442 € | 314 926 € | 261 349 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € |
| Lühiajalised kohustised | 63 523 € | 41 271 € | 121 436 € | 172 307 € | 124 660 € | 7724 € | 10 114 € |
| Pikaajalised kohustised | 248 667 € | 248 667 € | 248 667 € | 289 314 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,2 % | 80,7 % | 73,1 % | 59,9 % | 73,0 % | 97,6 % | 96,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 49,7 % | 43,9 % | 56,5 % | 70,1 % | 19,8 % | 35,9 % | 18,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.