Registrikaart · Äriregistri kanne 11741165
Estonian Security Team OÜ
- Registrikood11741165
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202468 950 €
- Sellel aadressil on registreeritud 51 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estonian Security Team OÜ
- Registrikood
- 11741165
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.10.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jalgpalli tn 21
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 68 950 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 31 319 € → 68 950 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256111625
- Telefon+3726080410
- Veebilehtsecurityteam.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 80011 | Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse teenis ettevõte 2024. aastal 68 950 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2025 | 68 950 € |
| 2023 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 31 319 € |
| 2022 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 33 516 € |
| 2021 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 19 190 € |
| 2020 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 22 868 € |
| 2019 | Turvatöö, v.a avalik korrakaitse EMTAK 2008 | 124 107 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 950 € | 31 319 € | 33 516 € | 19 190 € | 22 868 € | 124 107 € |
| Ärikasum enne makse | 53 469 € | 21 867 € | 25 201 € | −80 536 € | 13 483 € | 14 979 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 526 € | 21 867 € | 25 201 € | −82 513 € | 13 483 € | 14 979 € |
| Tööjõukulud | 11 544 € | 6314 € | 6515 € | 2093 € | 7319 € | 29 603 € |
| Varad kokku | 473 196 € | 426 853 € | 403 809 € | 382 403 € | 471 362 € | 461 754 € |
| sh käibevarad | 473 196 € | 426 853 € | 403 809 € | 382 403 € | 471 362 € | 461 754 € |
| sh raha | 464 665 € | 420 684 € | 403 032 € | 375 493 € | 374 350 € | 355 207 € |
| Omakapital | 468 733 € | 425 207 € | 403 340 € | 378 138 € | 470 651 € | 457 168 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 27 556 € | 27 556 € | 27 556 € | 27 556 € | 27 556 € | 27 556 € |
| Lühiajalised kohustised | 4463 € | 1646 € | 469 € | 4265 € | 711 € | 4586 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 99,6 % | 99,9 % | 98,9 % | 99,8 % | 99,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 74,7 % | 69,8 % | 75,2 % | −430,0 % | 59,0 % | 12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.