Registrikaart · Äriregistri kanne 11742495
ALMETRANS OÜ
- Registrikood11742495
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025130 965 €
- KMKR numberEE101353465
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ALMETRANS OÜ
- Registrikood
- 11742495
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.10.2009
- KMKR number
- EE101353465
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 65-34
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Mežennõi | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Mežennõi | Juhatuse liige | 27.10.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Mežennõi | otsene osalus | 17.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 130 965 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 115 891 € → 130 965 € | +3,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725029918
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49331 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sõitjate tellimusvedu koos juhiga teenis ettevõte 2025. aastal 130 965 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 2025 | 130 965 € |
| 2024 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 2025 | 115 891 € |
| 2023 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 108 505 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 525 € |
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 99 970 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9545 € |
| 2021 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 78 603 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 17 958 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 139 484 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 017 € |
| 2019 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 224 975 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Sõitjatevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 16.03.2026 — 15.03.2036 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.05.2026 — 15.03.2036 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.05.2026 — 15.03.2036 |
| Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 11.05.2026 — 15.03.2036 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 109 030 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 109 030 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 965 € | 115 891 € | 109 030 € | 109 515 € | 96 561 € | 154 501 € | 224 975 € |
| Ärikasum | 35 892 € | −498 € | 385 € | −41 472 € | −36 470 € | 40 139 € | −70 309 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 894 € | −497 € | 386 € | −41 471 € | −36 468 € | 40 140 € | −70 308 € |
| Aruandeaasta kasum | 35 894 € | −497 € | 386 € | −41 471 € | −36 468 € | 40 140 € | −70 308 € |
| Tööjõukulud | 15 874 € | 18 071 € | 32 386 € | 26 309 € | 25 537 € | 34 818 € | 59 893 € |
| Põhivarade kulum | 3781 € | 6769 € | 10 524 € | 17 459 € | 28 077 € | 29 721 € | 28 754 € |
| Varad kokku | 194 315 € | 306 890 € | 282 340 € | 271 879 € | 358 128 € | 397 105 € | 348 710 € |
| sh käibevarad | 55 559 € | 29 853 € | 14 516 € | 13 531 € | 22 360 € | 26 302 € | 45 089 € |
| sh põhivarad | 138 756 € | 277 037 € | 267 824 € | 258 348 € | 335 768 € | 370 803 € | 303 621 € |
| sh raha | 42 427 € | 20 681 € | 9232 € | 5735 € | 14 810 € | 19 823 € | 25 589 € |
| Omakapital | 38 642 € | 2748 € | 3245 € | 2859 € | 44 330 € | 80 798 € | 40 658 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −64,00 € | 433 € | 47,00 € | 41 518 € | 77 986 € | 37 846 € | 108 154 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 973 € | 6700 € | 8897 € | 9426 € | 7591 € | 6981 € | 36 138 € |
| Pikaajalised kohustised | 70 700 € | 297 442 € | 270 198 € | 259 594 € | 306 207 € | 309 326 € | 271 914 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 39 673 € | 6271 € | 10 909 € | −24 013 € | −8393 € | 69 860 € | −41 555 € |
| Aruanne esitatud | 13.03.2026 | 12.06.2025 | 28.06.2024 | 14.03.2023 | 15.06.2022 | 13.05.2021 | 12.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,9 % | 0,9 % | 1,1 % | 1,1 % | 12,4 % | 20,3 % | 11,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,4 % | −0,4 % | 0,4 % | −37,9 % | −37,8 % | 26,0 % | −31,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.