Registrikaart · Äriregistri kanne 11743193
Deverde OÜ
- Registrikood11743193
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025106 905 €
- KMKR numberEE101330802
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Deverde OÜ
- Registrikood
- 11743193
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2009
- KMKR number
- EE101330802
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 120-17
- Aadress kehtib alates
- 18.06.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ingrid Saaroja | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ingrid Saaroja | Juhatuse liige | 22.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ingrid Saaroja | otsene osalus | 18.08.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 106 905 € | +14,3 | |
| Müügitulu muutus | 98 643 € → 106 905 € | +2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725036499
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71111 | Arhitektitegevused | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arhitektitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 85 880 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arhitektitegevused EMTAK 2025 | 85 880 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 21 025 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 98 643 € |
| 2023 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 88 676 € |
| 2022 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 64 550 € |
| 2021 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 67 310 € |
| 2020 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 23 216 € |
| 2020 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 1600 € |
| 2019 | Arhitektitegevused EMTAK 2008 | 13 350 € |
| 2019 | Arvutialased konsultatsioonid EMTAK 2008 | 2039 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 292 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 21 025 € ehk 20 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 85 880 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 21 025 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (16 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 106 905 € | 100 289 € | 88 676 € | 66 654 € | 68 810 € | 24 871 € | 15 861 € |
| Ärikasum | 54 825 € | 53 210 € | 52 736 € | 53 159 € | 51 395 € | 15 741 € | 5930 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 51 714 € | 52 166 € | 52 749 € | 53 166 € | 51 398 € | 15 743 € | 5930 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 345 € | 52 166 € | 52 749 € | 53 166 € | 51 398 € | 15 743 € | 5930 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 19 576 € | 10 695 € | 0,00 € | 3369 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 16 395 € | 5815 € | 304 € | 280 € | 1765 € | 1784 € | 1620 € |
| Varad kokku | 334 112 € | 326 838 € | 214 715 € | 158 626 € | 101 065 € | 49 395 € | 33 116 € |
| sh käibevarad | 37 846 € | 17 706 € | 213 223 € | 157 948 € | 100 107 € | 46 672 € | 30 012 € |
| sh põhivarad | 296 266 € | 309 132 € | 1492 € | 678 € | 958 € | 2723 € | 3104 € |
| sh raha | 36 703 € | 6775 € | 200 267 € | 151 083 € | 99 507 € | 46 168 € | 30 011 € |
| Omakapital | 308 151 € | 257 806 € | 205 641 € | 152 892 € | 99 725 € | 48 328 € | 32 586 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 254 995 € | 202 829 € | 150 081 € | 96 915 € | 45 516 € | 29 774 € | 23 845 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 961 € | 69 032 € | 9074 € | 5734 € | 1340 € | 1067 € | 530 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 71 220 € | 59 025 € | 53 040 € | 53 439 € | 53 160 € | 17 525 € | 7550 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 04.07.2025 | 21.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 02.07.2021 | 02.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 78,9 % | 95,8 % | 96,4 % | 98,7 % | 97,8 % | 98,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,1 % | 52,0 % | 59,5 % | 79,8 % | 74,7 % | 63,3 % | 37,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 04.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 04.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.