Damika OÜ
- Registrikood11744235
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 202336 137 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Damika OÜ
- Registrikood
- 11744235
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Anne tn 90-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
70/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 36 137 € | +10 |
| Müügitulu muutus | 7465 € → 36 137 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43391 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2023. aastal 36 137 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 36 137 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 7465 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 120 757 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 132 669 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 159 638 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 137 € | 7465 € | 120 757 € | 132 669 € | 159 638 € |
| Ärikasum enne makse | 34 890 € | −24 648 € | 1957 € | −12 347 € | −27 000 € |
| Aruandeaasta kasum | 34 890 € | −24 648 € | 1957 € | −12 347 € | −27 000 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 5276 € | 40 010 € | 25 144 € | 11 511 € |
| Varad kokku | 63 105 € | 28 351 € | 66 062 € | 61 810 € | 64 897 € |
| sh käibevarad | 63 105 € | 28 351 € | 53 729 € | 41 048 € | 40 661 € |
| sh raha | — | 28 351 € | 32 726 € | 28 604 € | — |
| Omakapital | 62 696 € | 27 806 € | 52 454 € | 50 497 € | 62 844 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 409 € | 545 € | 13 608 € | 11 313 € | 2053 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 98,1 % | 79,4 % | 81,7 % | 96,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 96,5 % | -330,2 % | 1,6 % | -9,3 % | -16,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.