Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11759679

OÜ Snapshot

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11759679
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20255244 €

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 19.11.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.11.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Snapshot
Registrikood
11759679
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.11.2009
KMKR number
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, Rahu tn 16e-17

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5244 €+2,3
Müügitulu muutus5350 € → 5244 €-0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74201FotograafiaPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2018 €4036 €6053 €8071 €2019: 8047 €20192020: 8071 €8071 €20202021: 4328 €20212022: 5100 €20222023: 6327 €20232024: 5350 €20242025: 5244 €5244 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 5244 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Fotograafia EMTAK 20255244 €
2024Fotograafia EMTAK 20255350 €
2023Fotograafia EMTAK 20086327 €
2022Fotograafia EMTAK 20085100 €
2021Fotograafia EMTAK 20084328 €
2020Fotograafia EMTAK 20088071 €
2019Fotograafia EMTAK 20088047 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112010: 020102011: 1120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu5244 €5350 €6327 €5100 €4328 €8071 €8047 €
Ärikasum enne makse31,00 €18,00 €8,00 €−322 €232 €43,00 €85,00 €
Aruandeaasta kasum31,00 €18,00 €8,00 €−322 €232 €43,00 €85,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €3608 €2668 €
Varad kokku3178 €2913 €2895 €2887 €3209 €3373 €3121 €
sh käibevarad3178 €2913 €2895 €2644 €2674 €2546 €2002 €
sh raha3178 €2913 €2895 €2644 €2674 €2546 €2002 €
Omakapital2944 €2913 €2895 €2887 €3209 €2977 €2934 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised234 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €396 €187 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000011
Omakapitali osakaal varadest92,6 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %88,3 %94,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,6 %0,3 %0,1 %-6,3 %5,4 %0,5 %1,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang