Registrikaart · Äriregistri kanne 11761529
Kuninga Kolm OÜ
- Registrikood11761529
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20211
- Müügitulu 202141 619 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2233 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kuninga Kolm OÜ
- Registrikood
- 11761529
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.11.2009
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Liliya Avzalova | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Liliya Avzalova | otsene osalus | 15.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 41 619 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 12 550 € → 41 619 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2233 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46493 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mängude ja mänguasjade hulgimüük teenis ettevõte 2021. aastal 41 619 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 41 619 € |
| 2020 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 12 550 € |
| 2019 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2008 | 54 459 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 14 960 € ehk 36 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 26 659 € |
| Soome | 14 960 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 619 € | 12 550 € | 54 459 € |
| Ärikasum | −2901 € | −36 866 € | −24 663 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2916 € | −36 882 € | −24 684 € |
| Aruandeaasta kasum | −2916 € | −36 882 € | −24 684 € |
| Tööjõukulud | 23 000 € | 23 050 € | 22 974 € |
| Varad kokku | 10 991 € | 20 293 € | 49 580 € |
| sh käibevarad | 10 991 € | 20 293 € | 47 080 € |
| sh põhivarad | — | 0,00 € | 2500 € |
| sh raha | 0,00 € | 2053 € | 2536 € |
| Omakapital | 2627 € | 5543 € | 42 425 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −326 € | 36 556 € | 61 240 € |
| Lühiajalised kohustised | 8364 € | 14 750 € | 7155 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 10.05.2022 | 21.06.2021 | 21.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,9 % | 27,3 % | 85,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,0 % | −293,9 % | −45,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2233 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.