Registrikaart · Äriregistri kanne 11763639
Kuuba Group OÜ
- Registrikood11763639
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025597 171 €
- KMKR numberEE102024544
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kuuba Group OÜ
- Registrikood
- 11763639
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.11.2009
- KMKR number
- EE102024544
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kohtu tn 10-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 597 171 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 561 759 € → 597 171 € | +1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 597 171 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 597 171 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 561 759 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 522 043 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 561 854 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 335 026 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 187 958 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 160 653 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 597 171 € | 561 759 € | 522 043 € | 561 854 € | 335 026 € | 187 958 € | 160 653 € |
| Ärikasum enne makse | 190 335 € | 467 917 € | 245 491 € | 287 571 € | 330 717 € | 144 757 € | 115 568 € |
| Aruandeaasta kasum | 190 185 € | 467 917 € | 245 491 € | 287 571 € | 330 717 € | 144 757 € | 115 568 € |
| Varad kokku | 7 862 631 € | 7 853 875 € | 7 255 910 € | 6 550 731 € | 5 452 340 € | 4 909 320 € | 2 905 424 € |
| sh käibevarad | 267 721 € | 133 606 € | 152 051 € | 193 817 € | 77 042 € | 467 520 € | 522 258 € |
| sh raha | 15 034 € | 62 186 € | 14 030 € | 12 608 € | 12 743 € | 3267 € | 2499 € |
| Omakapital | 2 460 570 € | 2 270 385 € | 1 802 468 € | 1 556 976 € | 1 269 405 € | 938 689 € | 793 931 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 515 647 € | 516 024 € | 745 563 € | 1 708 323 € | 1 299 558 € | 1 631 130 € | 972 087 € |
| Pikaajalised kohustised | 4 886 414 € | 5 067 466 € | 4 707 879 € | 3 285 432 € | 2 883 377 € | 2 339 501 € | 1 139 406 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,3 % | 28,9 % | 24,8 % | 23,8 % | 23,3 % | 19,1 % | 27,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 31,8 % | 83,3 % | 47,0 % | 51,2 % | 98,7 % | 77,0 % | 71,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.