Registrikaart · Äriregistri kanne 11765674
Hauapiirded OÜ
- Registrikood11765674
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025330 813 €
- KMKR numberEE101392400
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hauapiirded OÜ
- Registrikood
- 11765674
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2009
- KMKR number
- EE101392400
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 66
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 330 813 € | +18,8 | |
| Müügitulu muutus | 279 318 € → 330 813 € | +5,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725587276
- Veebilehthauapiirded.info
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 23701 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine teenis ettevõte 2025. aastal 330 813 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2025 | 330 813 € |
| 2024 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2025 | 279 318 € |
| 2023 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2008 | 393 025 € |
| 2022 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2008 | 366 052 € |
| 2021 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2008 | 210 539 € |
| 2020 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2008 | 200 212 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 6250 € |
| 2019 | Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine EMTAK 2008 | 131 135 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 330 813 € | 279 318 € | 393 025 € | 366 052 € | 210 539 € | 206 462 € | 131 135 € |
| Ärikasum enne makse | 26 286 € | 26 178 € | 45 439 € | 40 568 € | 31 220 € | 22 472 € | 2949 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 286 € | 26 178 € | 45 439 € | 40 568 € | 31 220 € | 22 472 € | 2949 € |
| Tööjõukulud | 84 572 € | 68 757 € | 69 414 € | 63 904 € | 38 748 € | 31 838 € | 46 812 € |
| Varad kokku | 327 087 € | 358 804 € | 305 686 € | 209 815 € | 150 439 € | 71 682 € | 63 037 € |
| sh käibevarad | 225 599 € | 229 122 € | 226 791 € | 145 311 € | 99 509 € | 41 121 € | 29 734 € |
| sh raha | 8562 € | 5129 € | 1847 € | 1523 € | 1918 € | 168 € | 913 € |
| Omakapital | 221 055 € | 194 769 € | 168 591 € | 123 152 € | 82 584 € | 51 364 € | 28 892 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 106 032 € | 133 894 € | 125 758 € | 86 663 € | 67 855 € | 20 318 € | 34 145 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 30 141 € | 11 337 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 54,3 % | 55,2 % | 58,7 % | 54,9 % | 71,7 % | 45,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,9 % | 9,4 % | 11,6 % | 11,1 % | 14,8 % | 10,9 % | 2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.