Registrikaart · Äriregistri kanne 11780567
Marinda OÜ
- Registrikood11780567
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202528 360 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marinda OÜ
- Registrikood
- 11780567
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2009
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 35-39
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rita Laas | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Eve Kamarik | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Eve Kamarik | Juhatuse liige | 30.11.2009 |
| Rita Laas | Juhatuse liige | 30.11.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rita Laas | otsene osalus | 01.10.2018 |
| Eve Kamarik | otsene osalus | 01.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 28 360 € | +9 | |
| Müügitulu muutus | 23 280 € → 28 360 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255543251
- Telefon+37244452347
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 28 360 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 28 360 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 23 280 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 22 095 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 19 779 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 18 932 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 14 574 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 21 150 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 28 360 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 28 360 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 360 € | 23 280 € | 22 095 € | 19 779 € | 18 932 € | 14 574 € | 21 150 € |
| Ärikasum | 218 € | 22,00 € | −442 € | −255 € | 81,00 € | 30,00 € | 1196 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 218 € | 22,00 € | −442 € | −255 € | 81,00 € | 30,00 € | 1196 € |
| Aruandeaasta kasum | 218 € | 22,00 € | −442 € | −255 € | 81,00 € | 30,00 € | 1196 € |
| Tööjõukulud | 23 040 € | 18 879 € | 18 329 € | 15 766 € | 14 963 € | 16 339 € | 15 420 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4401 € | 4071 € | 3899 € | 4487 € | 4531 € | 4347 € | 4479 € |
| sh käibevarad | 4401 € | 4071 € | 3899 € | 4487 € | 4531 € | 4347 € | 4479 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 4359 € | 3230 € | 3681 € | 4319 € | 3914 € | 4247 € | 4467 € |
| Omakapital | 3740 € | 3522 € | 3500 € | 3942 € | 4197 € | 4116 € | 4086 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 710 € | 688 € | 1130 € | 1385 € | 1304 € | 1274 € | 78,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 661 € | 549 € | 399 € | 545 € | 334 € | 231 € | 393 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 218 € | 22,00 € | −442 € | −255 € | 81,00 € | 30,00 € | 1196 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 11.06.2025 | 18.06.2024 | 27.06.2023 | 27.06.2022 | 25.06.2021 | 02.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,0 % | 86,5 % | 89,8 % | 87,9 % | 92,6 % | 94,7 % | 91,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | 0,1 % | −2,0 % | −1,3 % | 0,4 % | 0,2 % | 5,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.